Треньорът на Ботев Враца Сашо Ангелов направи коментар в типичния си стил преди мача с ЦСКА на "Българска армия" довечера.
"Да не сме девическа гимназия, че да се вдигаме психически след загубата от Локомотив Пловдив. Колко сме се вдигнали ще видим на терена срещу ЦСКА", заяви Ангелов пред "Тема Спорт".
Той не смята, че по-сгъстеният цикъл с мачове на "армейците" ще е от полза за Ботев: "Като гледам срещу Локо (Пд) в миналия кръг това не беше в плюс за нас, а в минус. Изглеждаше така сякаш ние играем по два мача на седмица, а не Локо. Надявам се ситуацията да не се повтори срещу ЦСКА", допълни Ангелов.
Наставникът на врачани не пожела да прави други коментари за двубоя, като по традиция не говори за кадровите проблеми в състава.








Крис Айзък завладя София с магията на Wicked Game и вечни хитове (СНИМКИ)
Обсебена фенка на BTS стигна до съд след 22 посещения и 133 позвънявания на вратата
Тръмп обвини европейски съюзници в НАТО, че не са помогнали на САЩ във войната с Иран
Броят на активните разломи в Турция е достигнал до 700
Столичната община разширява проекта за езерата в Южния парк
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Toyota отива на съд за плагиатство
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Олимпийският шампион Магомед Рамазанов подписа с RАF
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
Коментари
Напиши коментар12:25 | 4 авг 2019 г.
12:21 | 4 авг 2019 г.
10:36 | 4 авг 2019 г.
10:31 | 4 авг 2019 г.
08:51 | 4 авг 2019 г.
Напиши коментар