ЦСКА постигна победа с 2:0 над намиращия се в страхотна форма тим на Берое в мач от 24-ия кръг нa efbet Лига, който се игра на "Българска армия".

Греъм Кери вкара и двете попадения в срещата, като те паднаха в 59-ата и 72-ата минути.

По този начин "червените" се изравниха с втория в класирането Локомотив (Пловдив), като и двата тима имат по 46 точки в своя актив.

Левски е с точка по-малко в таблицата и е четвърти, но има и мач по-малко.

Срещата започна с опит на Кери да изненада стража на гостите Перниш още в първите секунди след удар от 25 метра, но топката премина покрай вратата.

В 10-ата минута бе регистриран и първият  удар по посока на вратата на ЦСКА, който бе дело на футболиста на гостите Фонкьо, но топката излезе в аут.

През следващите минути домакините опитаха натиск над противника, който обаче не доведе до нищо толкова интересно.

През следващите минути на терена не се случи нищо кой знае колко интересно пред двете врати.

В 33-ата минута Малинов отправи чудесна тупалка, а топката премина само на сантиметри покрай страничната греда.

До почивката нямаше  голове.

Второто полувреме започна с добро темпо и още в първите секунди гостите пропиляха най-чистото си положение.

Мезаг така и не успя да намери целта, след като преди това се стигна до разбъркване в наказателното поле.

В 55-ата минута Фонкьо върна по земя към Конте в наказателното поле, а след това шутира без забавяне. От крака на Турицов обаче топката излезе в корнер.

Четири минути след това Кери откри за ЦСКА след страхотен гол, след като от фаул прати топката в горния десен ъгъл на Перниш.

Словашкият страж на Берое спаси гостите от втори гол минути след това, след като изби опасен удар на Малинов от далече.

В 72-ата минута след продължителна акция между Соу и Енрике топката стигна до Кери, който овладя на гърди и от въздуха направи безпомощен Перниш, за да удвои преднината на домакините.