Още през лятото испанските и английските медии твърдяха, че в договора на Луис Суарес с Барселона има специална клауза уругваецът да не хапе.
Както е известно, Суарес беше наказан за четири месеца заради ухапването срещу Джорджо Киелини на Мондиал 2014, като стрелецът вече беше демонстрирал глада си за човешка плът с фланелките на Ливърпул и Аякс.
Очевидно Луис вече е доста по-кротък, в сравнение с преди и заради новия му имидж едва ли отново ще видим от него канибалски прояви.
Нападателят на "блаугранас" обаче си има достоен заместник - венецуелския национал Хуан Аранго. Бившият футболист на Борусия Мьонхенгладбах и Майорка ухапа Хесус Завала при загубата на своя Тихуана с 3:4 от Монтерей в мач от мексиканското първенство.
Завала се свлече на тревата, но реферът така и не показа картон на Аронго. Ухапаният футболист дори показа белега от зъбите на противника, но и това не убеди арбитъра.
Освен с новата си страст да забива зъби в съперниковите футболисти, Аранго отново демонстрира уменията си да бележи красиви голове от пряк свободен удар.







Европа забогатява, България изостава: 58% от българите са заплашени от бедност
Само за денонощие: Двама загинали и 19 ранени при катастрофи
Bangaranga в сърцето на София: КПП-та, блокади и затворени улици заради концерта на Дара
Двама души са убити, а четирима ранени при стрелба в Испания
Bangaranga мания: Водещите на сутрешен блок в Кипър избухнаха (ВИДЕО)
В планините е ясно и тихо, подходящо за излети
Новият Nissan Micra: Не точно японски, но забавен за каране
Тайните екстри в стъргалката за лед на Skoda
Новият Nissan Micra: Не точно японски, но най-добрият досега
Робот с изкуствен интелект оставя гумаджиите без работа
BMW пусна прощална версия на M3
КУДО и гладиаторите
Филип Хъргович вече е подписал договор за бой с Моузес Итаума
Василий Ломаченко готви директно голям бой след завръщането си
Защо губим обоняние и кога трябва да се притесняваме?
Замърсеният въздух прави поленът по-агресивен при алергичните към него
Агонисти, антагонисти и обратни агонисти – трите типа взаимодействие между лекарство и рецептор
Прозяването е „заразно“ и започва още в утробата
Коментари
Напиши коментар10:26 | 8 апр 2015 г.
12:38 | 7 апр 2015 г.
Напиши коментар