Смяна в състава на Русия. На мястото на Дзюба в игра Соболев

Смяна в състава на Финландия. На мястото на Теему Пуки в игра Ласи Лапалайнен

Невероятно положение за Русия, но Делар Кузяев не успя да преодолее Храдецки

• 68’

Смяна в състава на Финландия. На мястото на Шюлер в игра Кауко

• 66’

Резервата Жемалетдинов бе изведен зад защитата на Финландия, но стреля до лявата греда в аут

• 63’

След 60-ата минута руснаците успяха да изнесат топката в по-предни позиции и да накъсат играта

• 61’

Смяна в състава на Русия. На мястото на Оздоев в игра Жемалентдинов

• 58’

Финландия е плътно в половината на руснаците от началото на второто полувреме. Руснаците в тези минути залагат на контраатаки

• 53’

Страхотен шанс за Финландия. Теему Пуки се освободи на границата на наказателното поле на Русия и стреля мощно, но Сафонов показа класа и улови

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Край на първото полувреме

• 45’

ГОООООООООООООООООЛ! Финландия - Русия 0:1, голмайстор Алексей Миранчук. Играчът на руснаците навърза защитата на Финландия и след това с техничен удар опъна мрежата

• 44’

Цели 6 допълнителни минути за това изключително скучно първо полувреме

• 30’

Артьом Дзюба за момент се озова на чисто положение в наказателното поле на Финландия, но се замота и топката му бе изчистета

• 27’

Жълт картон за Дмитри Баринов от състава на Русия

• 25’

Принудителна смяна в състава на Русия. На мястото на Марио Фернандес, който получи контузия, в игра Вячеслав Караваев

• 18’

Спокойни минути на стадиона в Санкт Петербург. Руснаците владеят топката, но до този момент трудно достигат до някаква чиста голова ситуация

• 10’

Невероятно положение за Русия. Магомед Оздоев получи топката в наказателното поле и веднага стреля от воле, но топката мина над вратата

• 3’

Отменен гол на Финландия. Йоел Похянпало успя да вкара с глава, но попадението му бе отменено поради тънка засада. В тази ситуация ВАР си свърши перфектно задълженията.

• 1’

Начало на мача

• 0’

Финландия и Русия излизат един срещу друг в мач от група "В" на Евро 2020 в Санкт Петербург. Да си пожелаем качествен футбол и много голове