Край на мача.

• 90’

Едуард Собол заменя Руслан Малиновски.

• 90’

4 минути добавено време.

• 85’

Дарко Велковски отстъпва мястото си на Иван Тричковски.

• 85’

Ристевски влиза на мястото на Адеми.

• 84’

ПРОПУСК! Ударът на Руслан Малиновски от бялата точка е отразен от стража на Северна Македония.

• 83’

Жълт картон за Даниел Аврамовски.

• 83’

Дузпа за Украйна! Главният съдия отсъди 11-метров наказателен удар за игра с ръка в пеналтерията след намесата на ВАР.

• 78’

Сидорчук ще доиграе оставащите минути до края за сметка на Шапаренко.

• 77’

Край на мача за Енис Барди, който е заменен от Даниел Аврамовски.

• 74’

ОГРОМЕН ПРОПУСК на Циганков! Украинецът получи топката на отлична позиция в наказателното поле, но разочарова с отиграването си.

• 70’

Артьом Беседин заменя другия голмайстор Роман Яремчук.

• 70’

Капитанът Андрий Ярмоленко напуска терена, за да влезе Виктор Циганков.

• 65’

Малиновски стреля мощно към вратата на Димитриевски, но топката попадна в обсега на вратаря и той я улови.

• 59’

Жълт картон за Дарко Велковски заради груба игра в краката на Малиновски.

• 57’

ГООООООЛ! Северномакедонците връщат едно попадение! Езджан Алиоски пропусна от бялата точка, но при добавката играчът на Лийдс е точен - 2:1.

• 55’

Дузпа за Северна Македония! Караваев действа непозволено в собственото си наказателно поле срещу Пандев, след като секунди преди това стражът на Украйна отрази страхотен удар на Трайковски.

• 51’

Малиновски опита директен обстрел от пряк свободен удар, но Димитриевски внимаваше и не допусна изненада.

• 47’

Адеми беше близо до това да намали изоставането на Северна Македония, но Бушчан се отчете с блестяща намеса под рамката.

• 46’

Александър Трайковски влиза в игра вместо Бобан Николов.

• 46’

Стефан Спировски отстъпва своето място на Дарко Чурлинов.

• 46’

Начало на второто полувреме.

• 45’

Край на първото полувреме.

• 43’

Микола Шапаренко получава първото официално предупреждение в срещата. Футболистът на Украйна се опита да си изпроси дузпа, но главният съдия не се подведе и го декорира в жълто заради симулация.

• 39’

Голямата звезда на югозападните ни съседи - Горан Пандев, върна едно попадение, което обаче бързо беше отменено, тъй като нападателят е бил зад украинската защита.

• 34’

ГООООООЛ! Украйна се възползва от набраната скорост и бързо удвои своя аванс. Роман Яремчук беше изведен очи в очи със стража на символичните гости и хладнокръвно пусна топката покрай него. Северномакедонците очакваха при ситуацията да бъде отсъдена засада, но такава нямаше и резултатът стана 2:0.

• 29’

ГООООООЛ! Андрий Ярмоленко се оказа най-съобразителен в пеналтерията след последвалия ъглов удар. Нападателят беше изпуснат от играчите на Северна Македония и оставен на празна врата нямаше как да сбърка - 1:0

• 28’

Ярмоленко се оказа очи в очи с Димитриевски, но опитът му да го прехвърли технично не беше увенчан с успех.

• 21’

Трима играчи в жълто се озоваха в наказателното поле на своя съперник, но така и не се стигна до удар към вратата.

• 16’

Емлас засече центриране отдясно, но прати топката от външната част на мрежата.

• 11’

Яремчук се откъсна зад гърба на противниковата защита и потърси свой съотборник на празна врата, но пасът му беше пресечен от Ристовски, който предотврати сигурно попадение.

• 8’

Добра възможност за Украйна! Малиновски стреля в близкия ъгъл, но Димитриевски внимаваше и изби в ъглов удар.

• 5’

Футболистите на Андрий Шевченко организираха постепенно нападание, което завърши с много неточен изстрел от страна на Караваев.

• 1’

Начало на мача.

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Станаха ясни титулярните състави на Украйна и Северна Македония. Двата отбора излизат за задължителна победа, която да им остави шансове за преодоляване на груповата фаза. Пожелаваме си интересен сблъсък, а най-интересното може да проследите с нас.