Греда за Дания. Мартин Брайтуайт се извисява и стреля с глава, но праща топката в горната греда

Шанс за Дания. Мартин Брайтуайт се озова на чиста позиция, но не успя да преодолее Куртоа

• 75’

Удар на Кевин де Бройне, но този път Шмайхел спасява

• 70’

ГОООООООООООООООООЛ! Дания - Белгия 1:2, голмайстор Кевин де Бройне. Еден Азар пусна страхотен пас към Де Бройне, който с отсечен удар с левия крак опъна мрежата за 1:2

• 69’

Жълт картон за Микел Дамсгор за симулация

• 68’

Белгия взе изцяло инициативата, след като успя да изравни резултата. Играчите на Дания са се прибрали плътно в своята половина

• 62’

Смяна в състава на Дания. На мястото на Вас в игра Йенс Ларсен

• 59’

Смяна в състава на Белгия. На мястото на Караско в игра Еден Азар

• 59’

Жълт картон за Даниел Вас от състава на Дания

• 55’

ГООООООООООООООООООООЛ! Дания - Белгия 1:1, голмайстор Торган Азар. Лукаку и резервата Де Бройне развинтиха защитата на Дания, след което последва пас към Азар, който на празна врата направи 1:1

• 47’

Дания започва нападателно и второто полувреме. Томас Дилейни пое топката пред дъгата на наказателното поле и стреля мощно с левия крак, но в аут

• 46’

Смяна в състава на Белгия. На мястото на Дрис Мертенс в игра Кевин де Бройне

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Край на първото полувреме

• 44’

Една минута добавено време

• 35’

Белгия успя да изнесе играта в половината на Дания, но до този момент няма чисто голово положение

• 27’

Силен и далечен удар на Даниел Вас, топката минава високо над вратата на Белгия

• 25’

Спокойни минути в Копенхаген. Действията се развиват основно в средата на терена, без каквито и да било голови положения пред една от двете врати

• 17’

Удар с глава на Мартин Брайтуайт, но топката излиза в аут

• 15’

Феноменално начало за Дания. Домакините меко казано правят каквото си пожелаят на терена, докато белгийците са неузнаваемо слаби и неориентирани

• 11’

Двубоят временно е спрян. Зрителите, селекционерите и футболистите на двата тима избухват в аплодисменти в подкрепа на Кристиан Ериксен

• 7’

Страхотно положение за Дания. Йоким Маеле стреля мощно от дъгата на наказателното поле, но този път Куртоа спасява

• 5’

Страхотно начало на мача. Домакините от Дания просто са неудържими в атака и правят смешни защитниците на Белгия

• 3’

ГООООООООООООООООООООООЛ! Дания - Белгия 1:0, голмайстор Юсуф Поулсен. Поусен получи топката на границата на пеналта и с отсечен удар опъна мрежата

• 1’

Начало на мача

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Дания посреща Белгия в мач от група "С" на Евро 2020. До този момент белгийците имат една победа, докато датчаните даписаха загуба на старта. Да си пожелаем качествен футбол и много голове