Край на мача!

• 94’

Мален прави опит да изкара топката извън красивия стадион "Йохан Кройф Арена".

• 93’

Лесна победа за Нидерландия и първото място в групата вече е подпечатано. Къде са критиците на Франк де Бур?

• 92’

Обрат! Не в резултата, разбира се. Де Лихт стиска зъби и се завръща на игрището.

• 91’

Де Лихт излиза накуцвайки, Нидерландия ще доиграе двубоя с 10 души.

• 90’

4 минути добавено време на мача.

• 90’

Разтежение за де Лихт. Играта временно е спряна.

• 89’

Хитрите нидерландци пестят сили и дори не правят опит да атакуват. И те са наясно, че тази вечер няма да се стигне до обрат.

• 85’

Влезлият преди секунди Онисиво отправя първия точен удар за Австрия днес! Топката обаче не затруднява Стекеленбург.

• 84’

Лийнхарт заменя Драгович.

• 84’

Последни смени в мача- Онисиво влиза на мястото на Шлагер.

• 83’

Австрия все пак опитва финален натиск, но в редиците на "лалетата" не се усеща никакво напрежение.

• 82’

Люк де Йонг ще поиграе на мястото на Мемфис Депай.

• 81’

Опасно! Снарядът на Алаба изобщо не е безобиден, но топката минава покрай дясната греда.

• 79’

Много грешни пасове и за двата отбора. Чарът в играта от първото полувреме очевидно се изпари на почивката.

• 77’

Австрия не изглежда като отбор, който има сили и ясна идея как да се бори за точката тази вечер.

• 74’

Смяна за домакините - Гравенберх влиза на мястото на де Роон.

• 70’

Нова смяна за австрийците: Ладзаро сменя Баумгартнер.

• 67’

Жълт картон за Бахман.

• 67’

ГОООООООООЛ! Нидерландия удвоява след страхотна контраатака. Влезлият Мален напредна и пусна вдясно за Дензъл Дъмфрис, който бележи на празна врата.

• 65’

Вегхорст получава почивка, със свежи сили до края ще гледаме Мален.

• 64’

Виндал сменя ван Аанхолт.

• 64’

Тройна смяна за "лалетата". Блинд отстъпва мястото си на Аке.

• 62’

Калайджич влиза на мястото на Грегорич.

• 62’

Смяна за Австрия - Грилич влиза на мястото на Лаймер.

• 61’

Двоен ПРОПУСК за Нидерландия! Де Врай и де Лихт не успяват да отбележат отблизо!

• 58’

Слаб шут на Забитцер за протокола.

• 55’

Неуспешен опит на Дъмфрис да промуши кълбото между краката на Улмер.

• 52’

Спокоен период, в който не се случва нищо интересно.

• 47’

Австрия започва много силно втората част и още в началото организира две добри атаки, но бранителите в оранжево се справиха отлично

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Край на първата част! След 15 минути шоуто от Амстердам ще продължи

• 45’

Една минута добавено време. Много силна игра на домакините през първата част. "Лалетата" могат да съжаляват, че ще се приберат на почивка само с гол аванс

• 40’

УНИКАЛЕН ПРОПУСК! Светкавична атака на домакините изведе Мемфис Депай на страхотна позиция, но нападателят вместо да опъне мрежата, прати топката над стадиона

• 28’

Кристоф Баумгартнер навлезе в наказателното поле и дръпна спусъка. Летящата опасно към вратата топка бе блокирана от бранител на "лалетата"

• 24’

Мемфис Депай нахлу отдясно, шутира и оплете топката в мрежата...но от външната страна на вратата.

• 20’

След отбелязването на гола "лалетата" леко намалиха оборотите. Продължават да владеят повече топката, но атаките им вече не са толкова опасни

• 14’

Мартен Де Роон получава първия жълт картон в срещата за опасно влизане в краката на противников играч

• 11’

ГОООООООООООООООЛ! Мемфис Депай взривява публиката на "Йохан Кройф Арена"!

• 10’

Жълт картон за Алаба.

• 8’

Дузпа за Нидерландия! Израелският рефер прегледа ситуация за нарушение срещу Дъмфрис със системата ВАР и е категоричен!

• 5’

Улмер навлезе в наказателното поле на домакините и падна на земята в опит да си изпроси дузпа, но реферът съвсем правилно подмина ситуацията

• 1’

Ето го и първия съдийски сигнал. Първи с топката започват австрийците

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Нидерландия посреща Австрия в мач от група "C" на Евро 2020. Да си пожелаем качествен футбол и много голове