Приличен удар от дистанция на Куцка, но над напречната греда.

Словакия залага на хаоса и прави куп центрирания в пеналта на Швеция.

• 93’

Последна смяна в мача - Крафт на мястото на голмайстора Емил Форсберг.

• 91’

Какво да очакваме от словаците в оставащите 240 секунди, след като за 91 минути те не отправиха нито един точен удар?

• 90’

5 минути добавено време на мача.

• 89’

Бенгтсон вместо Аугустинсон.

• 88’

Свенсон заменя уморения Екдал.

• 87’

Владимир Вайс получава жълт картон за балтия в полето на скандинавците.

• 86’

Словакия задържа топката и прави опит за финален щурм.

• 84’

Последна смяна за Словакия. Ханко вместо Хубочан до края.

• 84’

Дуриш влиза на мястото на Хросовски.

• 82’

Лаком за гол! Исак проби покрай двама съперници и вместо да подаде на съотборник вдясно, той решава да задържи. Последва блокиран удар в тялото на словашки защитник.

• 80’

Дуда е охладен с жълт картон.

• 77’

Бенеш заменя лидера на словаците Марек Хамшик.

• 77’

Вайс влиза на мястото на Мак.

• 77’

ГОООООООООЛ! Емил Форсберг открива резултата от бялата точка!

• 75’

ДУЗПА за Швеция! Дубравка спъва Куаисон в пеналта и получава жълт картон.

• 71’

Отново Исак! Този път той бие в долния ляв ъгъл, но Дубравка спасява!

• 67’

ОПАСНО! Исак засече с глава, но топката минава малко над напречната греда! Шведите вече се настаниха в половината на своя опонент.

• 65’

Първа смяна и за словаците. Хараслин вместо Пекарик.

• 64’

Берг е заменен от Куаисон.

• 64’

първа смяна в мача. Клаесон заменя Кристофър Олсон.

• 61’

Исаааааак! Корнер за Швеция. Двата отбора рязко вдигнаха темпото и очевидно се събудиха.

• 60’

Нова стрелба на шведите, но този път Даниелсон не намери целта.

• 59’

ОПАСНО! Този път положение за Швеция. Дубравка спасява с една ръка удара с глава на Аугустинсон!

• 58’

Олсен спасява удара с глава на Куцка! Все пак е маркирана засада.

• 57’

Невероятна скука цари на стадиона в Санкт Петербург.

• 54’

Надеждите ни за по-интересна втора част започват да се изпаряват

• 49’

Силно начало за шведите след подновяването на играта. Изсипват центриране след центриране в полето на Словакия, но тези топки стават лесна плячка за снажните бранители в бяло.

• 46’

Начало на втората част

• 45’

Браво на немския рефер Зиберт! Не даде нито секунда продължение на първото полувреме. Дори и той не иска да наблюдава повече тази мъка

• 43’

Удар на Марек Хамшик...високо над вратата. Кара се на свой съотборник, но трябва да се сърди на себе си.

• 40’

Страхотно време в Санкт Петербург. Слънчевите лъчи пробиват на терена, а публиката сигурно ще заспи от постната продукция на двата тима.

• 35’

ОПАСНО! Хамшик получи топката в наказателното поле на Швеция, но не контактува добре с нея и тя излезе в аут

• 30’

Владение на топката: Швеция - 53%, Словакия - 47%

• 26’

Дотук ставаме свидетели на най-скучния мач в историята на човечеството.

• 23’

Първи жълт картон в мача. Олсон го получава след като спря опасна контраатака на Словакия

• 19’

Линдельоф изнася отлично топката...двама словашки играчи му направиха "сандвич", но реферът сметна, че нарушение няма.

• 16’

Швеция се настани трайно в полето на Словакия. Гостите дебнат на контраатаки.

• 14’

Бранител на шведите успя да играе с глава, но и неговият изстрел бе неточен.

• 13’

Хубочан извърши нарушение в близост до словашката врата. Ще има опасно центриране в наказателното поле

• 10’

Равностойно начало. Все още никой не успява да установи контрол върху мача

• 5’

Словакия изпълни първия корнер в мача. Куцка се извиси над всички, но ударът му с глава прелетя над вратата

• 3’

Ето го и първият удар към една от двете врати. Себастиан Ларсон опита късмета си с изстрел извън наказателното поле, но вратарят на Словакия улови

• 1’

Начало на мача! Първи с топката ще играят словаците

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Швеция и Словакия се изправят един срещу друг във втори мач от Група "Е" на Евро 2020. Двубоят ще се играе на стадион "Газпром Арена" в Санкт Петербург. Словакия е лидер в групата със спечелени 3 точки, а шведите имат една след равния срещу тима на Испания. Да си пожелаем един вълнуващ двубой!