Реферът наду свирката за край на мача. Хърватия и Чехия не излъчиха победител.

Двата тима изглеждат примирени със съдбата си. По всичко изглежда, че срещата се доиграва, но все пак да изчакаме...

• 90’

Три минути продължение

• 89’

Модрич центрира опасно от корнер. Високите бранители на гостите чистят без проблем.

• 87’

Последна смяна за Чехия. Барак влиза в игра, Дарида напуска терена.

• 87’

Ковачич излиза. На негово място в игра се появява Брозович

• 83’

Пряк свободен удар за Хърватия. Ковачич ще центрира в наказателното поле. Защитник на гостите изчисти. Топката обаче остава във владение на "шахматистите".

• 82’

Борил е декориран в жълто

• 81’

Чехите разиграват спокойно в центъра на терена. Точката ги устройва напълно.

• 80’

Десет минути до края на редовното време. Ще станем ли свидетели на драма или двата отбора ще поделят точките? Предстои да видим...

• 74’

Голмайторът за Чехия Шик също напуска терена. На негово място ще наблюдаваме Михаел Кръменчик.

• 74’

Якуб Янко отстъпва мястото си на Петер Шевчик

• 73’

ОПАСНО! Петкович достигна до топката в наказателното поле и без да се замисля нанесе удар. Топката профуча на сантиметри от горната греда.

• 70’

Владението на топката през второто полувреме е абсолютно изравнено - 50:50

• 67’

Хърватите се нуждаят от 3-те точки и се настаниха в половината на Чехия. Да видим дали това ще доведе до някакъв резултат.

• 63’

Томаш Холеш отстъпва мястото си на Алекс Крал.

• 63’

Двойна смяна в състава на Чехия. На мястото на Масупост влиза Хложек

• 62’

Влашич влиза на мястото на Крамарич.

• 57’

Няколко центрирания в пеналта на хърватите, не се случва нищо особено. Иванушец бие високо на отсрещната врата.

• 52’

Неточен удар на Сучек.

• 50’

Жълт картон за Масопуст.

• 47’

ГОООООООЛ! Иван Перишич изравнява със силен диагонален удар.

• 46’

Иванушец заменя Брекало.

• 46’

Двойна смяна за Хърватия. Петкович заменя Ребич.

• 46’

Играта е подновена!

• 45’

Неточен удар на Шик. Край на първото полувреме.

• 43’

Бледи опити на хърватите да стигнат до изравняване преди паузата.

• 39’

Неточен изстрел на Ребич.

• 37’

ГООООООООООЛ! Шик бележи с левия крак в левия ъгъл! Трети гол за него на Евро 2020!

• 36’

Боец! Още тече кръв от носа на Шик, но той иска да бие дузпата и спори с хората от своя лагер!

• 35’

ДУЗПА за Чехия и жълт картон за Ловрен!

• 35’

Ще има ли дузпа? Съдията гледа ситуацията на видеоповторение.

• 34’

Ловрен разби носа на Патрик Шик след удар с лакът. Кръв по лицето на чешкия нападател, играта е спряна.

• 33’

Играта се поуспокои и темпото не е толкова високо. Дали обаче това не е затишие пред буря?

• 27’

Хърватия поизравни играта. Прави впечатление липсата на нарушения. Очевидно двата офанзивни отбора изпитват взаимно уважение и издигат в култ атаката.

• 23’

Точен удар за Хърватия! Перишич шутира точно, но сравнително слабо в ръцете на Вацлик.

• 21’

Какъв момент! Борил върна слабо към Вацлик и вратарят изрита топката право в тялото на Ребич! За малко да се получи куриозен гол.

• 18’

Нова опасна атака на символичните гости, но Шик не изигра по най-добрия начин в наказателното поле.

• 15’

Чехия владее топката в 70% от времето.

• 12’

Много хубава многоходова акция на чехите предимно отдясно. Янкто завършва с левачката, но по много разочароващ начин.

• 10’

"Сватбарски" шут от пряк свободен удар на Деян Ловрен. Нищо особено.

• 6’

Хърватия не може да си поеме въздух и изцяло се отбранява. От първите 300 секунди изобщо не можем да познаем, че това е световният вицешампион.

• 4’

Томаш Сучек отправя неточен удар с глава.

• 2’

Чехия стартира по-добре и атакува отляво, след което се стига до блокиран удар на Куфал към "хърватската" врата.

• 1’

Начало на мача!

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg! Заедно ще проследим ключовия мач от група "D" между световния вицешампион Хърватия и Чехия. Лука Модрич и компания се нуждаят от победа след загубата от Англия, но класата на Патрик Шик е големият коз на чехите. Да си пожелаем вълнуващ двубой с много попадения в двете врати!