Жълт картон за Стивън Одонъл от състава на Шотландия

• 86’

Смяна в състава на Шотландия. На мястото на Че Адамс в игра Кевин Нисбет

• 85’

Изключително позиционно и скучно второ полувреме. Головите положения са истинска рядкост след почивката

• 76’

Смяна в състава на Шотландия. На мястото на Гилмор в игра Амстронг

• 74’

Смяна в състава на Англия. На мястото на Хари Кейн в игра Маркъс Рашфорд

• 63’

Смяна в състава на Англия. На мястото на Фодън в игра Грийлиш

• 62’

И ОТНОВО ШОТЛАНДИЯ. Дайкс стреля от воле и топката лети към мрежата на Ангрия, но Рийс Джеймс от голлинията чисти и спасява Англия

• 57’

Нова страхотна възможност за Шотландия. Че Адамс е сам в наказателното поле, но се замотава и изпуска уникално положение

• 55’

Хари Кейн пуска пас към Рийс Джеймс, последва шут, но в аут

• 48’

Удар на Маунт, но Маршал без проблеми спаси

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Край на първото полувреме

• 30’

Уникално положение за Шотландия. Стивън Одонъл получи топката отдясно на вратарското поле и стреля от воле, но Пикфорд прави страхотно спасяване с една ръка

• 25’

Далечен удар на Кийран Тиърни, топката мина високо над вратата на Англия

• 21’

През последните минути действията се развиват основно в средата на терена, без каквито и да било сериозни голови положения

• 16’

Жълт картон за Джон Макгин от състава на Шотландия

• 12’

ГРЕДА за Англия. Джон Стоун се извисява след ъглов удар и с глава праща топката в лявата греда на Шотландия

• 4’

Страхотна атака за Шотландия отдясно, при която топката достига до Че Адамс, който стреля от точката на дузпата, но право в крака на Джон Стоунс

• 1’

Първи съдийски сигнал. Начало на мача

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. След броени минути започва срещата от група "D" на Евро 2020 между съставите на Англия и Шотландия. До този момент англичаните имат една победа - 1:0 над Хърватия, а шотландците паднаха с 0:2 от Чехия. Да си пожелаем качествен футбол с много голове!