Три минути добавено време

• 83’

Определено скучен мач, в който украинците разочароват

• 77’

Положение за Австрия. Марсел Забитцер се озова на чиста позиция, но стреля твърде неточно

• 68’

Смяна в състава на Украйна. На мястото на Шапаренко в игра Марлос

• 65’

Футболистите на Украйна са твърде припряни и безидейни, като трудно достигат до опасна близост до вратата на Австрия

• 58’

Резервата Шьопф се озова на чиста позиция, но се засуети и изпусна да нанесе голов удар

• 53’

Удар на Ксавер Шлагер, но Бушчан спасява

• 46’

Смяна в състава на Украйна. На мястото на Циханков в игра Малиновски

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Край на първото полувреме

• 45’

Нов голям пропуск на Арнаутович

• 44’

Три минути добавено време за първото полувреме

• 42’

Уникален пропуск за Австрия. Марко Арнаутович получи топката в наказателното поле на Украйна и вместо да вкара, стреля нескопосано в аут

• 37’

Страховита тупалка на Щефан Лайнер от границата на наказателното поле, но Бушчан показва класа и боксира

• 33’

Принудителна смяна за Австрия. Баумгартнер напуска терена със сътресение, но негово място влиза Александро Шьопф

• 31’

Много позиционен футбол. Двата отбора са се "захапали" в центъра и рядко се случва нещо смислено в атака

• 21’

ГОООООООООООООООООЛ! Украйна - Австрия 0:1, голмайстор Кристоф Баумгартнер. Алаба центрира от корнер и Баумгартнер опъна мрежата на Украйна

• 18’

Изключително скучно начало на мача. Действията се развиват основно в средата на терена, без каквито и да било сериозни голови положения. Явно двата отбора ще играят за равенство

• 11’

Александър Драгович стреля с глава след корнер, но топката излиза в аут

• 8’

Шут на Марсел Забитцер от далеч, но топката минава над вратата на Украйна

• 1’

Първи съдийски сигнал. Начало на мача

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. След броени минути започва последната среща от група "С" между отборите на Украйна и Австрия. Двата тима имат отлични шансове за класиране напред и едно равенство може да ги прати на 1/8 финалите. Да си пожелаем качествен футбол и много голове