Смяна в състава на Шотландия. На мястото на Че Адамс в игра Кевин Нисбет

• 83’

Спокойни минути в Глазгоу, срещата се доиграва

• 77’

ГООООООООООООООООЛ! Хърватия - Шотландия 3:1, голмайстор Иван Перишич, който бележи с глава след ъглов удар

• 76’

Смяна за Хърватия. На мястото на Никола Влашич в игра Лука Иванушец

• 74’

Далечен удар на резервата Райън Фрейзър, но в аут

• 62’

ГООООООООООООООООООЛ! Хърватия - Шотландия 2:1, голмайстор Лука Модрич. Халфът вкарва невероятно попадение, след като с външен фалц от границата на наказателното поле простреля Маршал

• 59’

Шанс за Шотландия, но Джон Макгин не успява да засече от близо във вратата на Хърватия

• 56’

Невероятен пропуск на Иван Перишич, който не успява да вкара сам срещу Маршал, но секунди по-късно е вдигната и засада

• 50’

Страхотно положение за Хърватия, но Маршал се хвърля смело, като "шотландски боец" и спасява

• 46’

Начало на второто полувреме

• 45’

Край на първото полувреме

• 44’

Две минути добавено време

• 42’

ГОООООООООООООООООЛ! Хърватия - Шотландия 1:1, голмайстор Калъм Макгрегър. Уникален гол на Макгрегър, който със страховита тупалка едва не скъса мрежата на хърватите

• 41’

През последните минути хърватите са тотални господари на терена и не дават никакви шансове на вече плахите шотландци

• 38’

Силен удар на Йосип Юранович, топката минава над вратата на Шотландия

• 35’

Жълт картон за резервата Скот Макена

• 33’

Принудителна смяна в състава на Шотландия. На мястото на Грант Ханли в игра Скот Макена

• 26’

Жълт картон за Деян Ловрен

• 24’

Поредно уникално положение за Шотландия, но отново "гайдарите" са твърде наивни в атака и Ливакович спасява удара на Линдън Дайкс

• 22’

Тупалка на Лука Модрич, но Маршал спасява

• 17’

ГООООООООООООООООООЛ! Хърватия - Шотландия 1:0, голмайстор Никола Влашич. Влашич насочи майсторски топката в десния ъгъл на Маршал, който нямаше никакви шансове и така хърватите поведоха. Трябва да се отбележи и асистенцията на Иван Перишич

• 10’

Удар на Че Адамс от дъгата на наказателното поле на Хърватия, топката минава до лявата греда

• 6’

Уникално положение за Шотландия. Джон Макгин получава топката на точката на дузпата и леко я чуква към вратата, но Ливакович майсторски спасява

• 3’

Шотландците започват лудо мача и още в самото начало натискат сериозно хърватите, които са се върнали плътно в защита

• 1’

Начало на мача

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. След броени минути предстои срещата Хърватия - Шотландия. Двата отбора се нуждаят задължително от победата, за да се класират на 1/8 финалите на Евро 2020. При равенство и двата отбора отпадат. Да си пожелаем качествен футбол и много голове