• Йоахим Льов
  • 94’

Ето го и последният съдийски сигнал. Радост за Германия и сълзи за Унгария. "Маджарите" трябва да бъдат поздравени за храбрата си игра!

• 92’

Германците се опитват да задържат топката в полето на Унгария и да не позволят на "маджарите" да организират някаква атака. Засега успяват

• 90’

4 минути минимално добавено време

• 88’

И Клайнхайслер е заменен от Гергьо Ловренчич

• 88’

Унгария хвърля всичко в атака. Николич заменя Атила Фиола

• 87’

Двубоят още не е свършил! В този мач може да се случи всичко

• 84’

ГООООООООООООООЛ! ГОЛ! ГОЛ! ГОЛ! ГОЛ! Леон Горецка бележи и става герой за Германия!

• 82’

И Кевин Фоланд влиза в игра. Матиас Гинтер е заменен

• 82’

Мусиала на мястото на Госенс

• 82’

Варга влиза в игра за унгарците. Атила Салай напуска терена

• 81’

Страхотна акция на Германия. Госенс и Кроос взаимодействаха отлично. Последният се озова на стрелкова позиция, но изстрелът му мина покрай гредата

• 77’

Времето на Бундестима изтича. Ще успеят ли момчетата на Йоахим Льов да се доберат до така скъпоценния гол?! Престои да видим. Засега само безцелни центрирания

• 74’

Смяна и за Унгария. Шьон влиза на мястото на Роланд Шалай

• 68’

Томас Мюлер също влиза в игра. Той заменя Гнабри

• 68’

Голмайсторът за Маншафта Хаверц отстъпва своето място на Тимо Вернер

• 68’

ГОООООООООООООЛ! Радостта на Германия беше само за около 80 секунди. Андраш Шафер отново извежда "маджарите" напред в резултата! Страхотна драма на "Алианц Арена"

• 66’

ГООООООООООЛ! Златното момче на Германия Кай Хаверц възстановява равенството след груба грешка на вратаря на Унгария!

• 65’

Атила Фиола получава жълт картон

• 64’

Португалия изравнява на Франция и в момента Германия е 4-ти. Бундестима има нужда от гол

• 62’

ГРЕДА! Шалай уцели външната част на лявата сглобка, докато Нойер правилно прецени, че вратата му не е застрашена.

• 61’

Сане не знае къде се намира. Сега прави глупав фаул в отбрана и получава жълт картон, но селекционерът не го вади от игра. Йоги, спиш!

• 60’

Пародийно центриране на Лерой Сане от корнер - топката отива в тъч. Да, това е футболист на Байерн Мюнхен...

• 59’

Напрежение в наказателното поле на Бундестима, но центрирането не даде резултат.

• 58’

Смяна за Германия - Горецка на мястото на Гюндоган.

• 55’

Глътка въздух сред феновете на Германия, защото Португалия губи от Франция и засега Бундестимът е трети в групата.

• 52’

Страхотен удар на Кай Хаверц, но Гулачи спасява!

• 48’

Нищо ново - Германия напада. Унгарската отбрана обаче е добре подредена.

• 46’

Играта е подновена!

• 45’

Край на първата част!

• 44’

Германия владее топката в 68% от времето. И какво от това?

• 42’

Ботка е паднал на земята, играта е спряна.

• 39’

Нойер улавя далечния шут на Шалай.

• 36’

БУРЯ над Мюнхен! Силният дъжд е гарниран с мощен вятър. Ще бъдат ли ударени германците от нова унгарска "гръмотевица" или ще изравнят резултата до почивката?

• 30’

Жълт картон и за Гюндоган.

• 29’

Жълт картон за Ботка.

• 27’

Германия контролира топката, Унгария изцяло се отбранява.

• 21’

Какъв гаф на унгарската защита! Матиас Гинтер е оставен сам срещу Гулачи, но неговият удар е насочен право в обсега на стража и той улавя!

• 21’

ГРЕДА за Германия! Матс Хумелс се включи при изпълнение на корнер, но късметът не е с него!

• 20’

Германците се отърсиха от шока и вече обсаждат наказателното поле на Унгария.

• 17’

Блокиран удар на Гнабри след хубава атака на Бундестима отдясно.

• 13’

Шок и ужас за Маншафта - в момента отборът е четвърти в групата. Четвърти и аут от Евро 2020!

• 11’

ГООООООООООООЛ! Леден душ за Германия! Центриране отдясно и Адам Салай вкарва с глава! Вратар №1 на планетата Мануел Нойер е на колене и не може да повярва.

• 7’

Дъждът над Мюнхен би трябвало да скъси разликата в класите и да даде доста по-големи шансове на унгарците.

• 4’

Джошуа Кимих опровергава позицията ни и отправя първия точен удар. Той си спира блестящо в пеналта и бие в долния десен ъгъл, но вратарят Гулачи спасява сравнително лесно с една ръка.

• 3’

Кротко, дори можем да кажем мудно начало на този двубой.

• 1’

Начало на мача!

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Заедно ще проследим сблъсъка между Германия и Унгария, в който Бундестимът е фаворит на хартия, но маджарите вече спънаха световния първенец Франция и днес ще играят на максимум в преследване на задължителна победа. Да си пожелаем вълнуващ мач с много голове!