• 22 Робин Куайсон

Треньор:

• Яне Андерсон
  • 122’

КРАЙ НА МАЧА! Украйна е на 1/4финал срещу Англия след драматично 2:1 над Швеция!

• 121’

НЕВЕРОЯТНО! ГОЛ ЗА УКРАЙНА! Центриране отляво и резервата Довбик вкарва с глава! 2:1 за Украйна!

• 117’

Още една смяна за Украйна. Безус вместо Сидорчук.

• 110’

Украинците имат предимство, но шведите се бранят добре, въпреки някои неточности.

• 106’

Начало на второто продължение и смяна за Украйна. Довбик вместо Ярмоленко.

• 105’

Край на първото продължение.

• 102’

Беседин не успява да продължи и е заменен от Циганков.

• 101’

Хеландер вместо Олсон.

• 99’

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ШВЕЦИЯ! Остро влизане на Даниелсон срещу Беседин. Първоначално реферът му паказа само жълт картон, но след намесата на ВАР го промени на червен.

• 97’

И трета смяна за Швеция. Клаесон вместо Ларсон.

• 97’

Берг се появява вместо Исак.

• 97’

Смяна за Швеция. Куайсон вместо Кулушевски.

• 95’

Нова смяна за Украйна. Макаренко вместо Степаненко.

• 91’

Смяна за Украйна. Беседин вместо Яремчук и начало на продълженията!

• 90’

Край на редовното време. Логично се стига до продължения след 1:1.

• 89’

Екдал изведе добре Кулушевски в наказателното поле, но той се позабави и когато стреля ударът му бе блокиран.

• 86’

Мачът върви към продължения. И двата тима спряха да рискуват и темпото спадна.

• 85’

Форсберг удари по-скоро неволно съперник, но получи жълт картон

• 83’

Нова смяна за скандинавците. Крафт вместо Лустиг, като по този начин селекционерът смени и двамата си крайни бранители.

• 83’

Смяна за Швеция. Бенгтсон вместо Аугустинсон.

• 79’

Ярмоленко получава жълт картон, заради реплика към съдията.

• 69’

НОВА ГРЕДА ЗА ШВЕЦИЯ! И пак Форсберг! Звездата на шведите се измъкна между няколко съперници, но прати топката в напречната греда. Невероятно!

• 67’

Контраатака за Украйна, при която Ярмоленко получи възможност и отправи удар, но не затрудни Олсен.

• 66’

Опасен удар на Кулушевски, но Бушчан спасява.

• 61’

Смяна за Украйна. Малиновски вместо Шапаренко.

• 56’

ГРЕДА И ЗА ШВЕЦИЯ! Исак намери Форсберг, който потърси далечния ъгъл, но за радост на украинците топката срещна страничната греда!

• 55’

ГРЕДА ЗА УКРАЙНА! Хубава атака на украинците, при която Ярмоленко навлезе в наказателното поле и върна малко по-назад към Сидорчук, който стреля в близкия ъгъл, но топката се отби от външната част на гредата.

• 54’

Опасен удар на Ларсон по земя, но все пак покрай вратата.

• 46’

Начало на второто полувреме! Без смени.

• 45’

Край на първото полувреме! Равенство, след като двата тима си размениха по един гол.

• 43’

ГООЛ ЗА ШВЕЦИЯ! Емил Форсберг, изравнява! Кой друг! Звездата получи пред наказателното поле и веднага стреля, получи се рикошет в Забарни и Бушчан бе безпомощен!

• 41’

Кулушевски опита да спечели дузпа, но добре бе блокиран в наказателното поле и реферът правилно не отсъди такава.

• 32’

Неточен удар за Ярмоленко. Украинците обаче играят все по-добре!

• 29’

Шведите за малко да отговорят веднага. Себастиан Ларсон стреля опасно от пряк свободен удар, но Бушчан спаси.

• 27’

ГООЛ ЗА УКРАЙНА! Ярмоленко се измъкна в наказателното поле, подаде с външен фалц наляво, където Олександър Зинченко стреля мощно по диагонала и вкара страхотен гол!

• 19’

Добро положение за Швеция! Исак остана непокрит отляво на границата на наказателното поле, но ударът му мина встрани.

• 18’

Кулушевски се измъкна и стреля, но Форсберг остана под топката и не успя да стреля точно.

• 11’

Положение за Украйна! Ярмоленко и Яремчук комбинираха в наказателното поле и последният стреля, но Робин Олсен спаси. Много добро положение!

• 7’

Шведите започват по-силно и владеят топката. Удар на Кулушевски е блокиран, а последвалият корнер не носи нищо.