Не, няма да има смени, защото играта не беше спряна.

• 88’

Ще видим порой от смени и за Украйна.

• 86’

Краят на този мач е като корида, в която се очаква падането на кървящия бик. Тъжно...

• 83’

Пробив на Джейдън Санчо по дясното крило, но защитата на символичните домакини се справя.

• 78’

Нещо като акция отляво на Украйна. Получи се подаване за защитата на островитяните.

• 74’

Все пак още има мач! Снарядът на Макаренко е спасен от Пикфорд.

• 73’

Последна смяна за "Трите лъва" и Линекер ще спи малко по-спокойно. Хари Кейн няма да забие хеттрик днес - на негово място влиза Калвърт-Люин.

• 70’

Благодарим на Джордан Пикфорд за това комично изпълнение, което вкара колорит в този сив откъм интрига двубой. Вратарят излезе извън наказателното си поле и опита да изрита силно, но топката се изстреля на височина, вместо да потегли напред. Украинците не се възползваха от подаръка.

• 69’

Едва ли има човек на този свят, който би искал този неравностоен мач да продължи. С изключение на Хари Кейн. При още един гол той ще се изравни с Гари Линекер - голмайстор №1 на Англия за всички времена на големи форуми.

• 65’

Почивка за Филипс. Вместо него на терена се появи Белингам.

• 65’

Рашфорд заменя Стърлинг.

• 64’

Трипиър влиза на мястото на Шоу.

• 64’

Макаренко заменя Сидорчук.

• 63’

ГООООЛ! Кошницата на украинците е пълна! Джордан Хендерсън бележи с глава след изпълнението на корнера! Тук вече не е никак забавно.

• 62’

Ооооо, каква красота! Хари Кейн с невероятен изстрел с левачката от въздуха, но вратарят на Украйна спасява!

• 61’

Англия задържа топката спокойно. Интригата вече отлетя...

• 57’

Джордан Хендерсън се появява в игра на мястото на Деклан Райс

• 56’

Мечтите за момчетата на Андрий Шевченко започват да стават мираж. Украйна изглежда обезверена!

• 50’

ГООООООООООООООООЛ! "Трите лъва" нансят трето кроше в лицето на своя опонент! Хари Кейн се разписва с глава и прави преднината за своите класическа!

• 46’

ГООООООООООООООЛ! Англия бележи второ попадение. Хари Магуайър бележи с глава и прави задачата на украинците изключително трудна

• 46’

Начало на второто полувреме!

• 45’

Ето го сигнала, който изпраща двата тима на 15-минутна почивка. Ще станем ли свидетели на поредната драма на Евро 2020 или логичното ще се случи и Англия ще продължи напред без особени затруднения?! Предстои да видим. Останете с нас.

• 45’

Три минути продължение

• 44’

Далечен удар на Шапаренко и отново покрай вратата. Силни минути за украинците в тези последни епиозди на първата част.

• 41’

Яремчук е най-опасният играч за Украйна. Той отново внесе суматоха в отбраната на Англия, но отново извлече само ъглов удар

• 38’

Рахим Стърлинг се търкаля на терена и иска жълт картон за нарушение срещу себе си. Феликс Брихт го погледна с иронична усмивка и му каза да става.

• 35’

Принудителна смяна в състава на Украйна. Кривцов получи контузия и мачът за него приключи. В игра влиза Виктор Циханков

• 33’

Страхотен шанс за "трите лъва". Деклан Райс нанесе топовен удар с десния крак, но Бушчан се справи отлично. В този момент Украйна оцеля.

• 29’

Няколко спокойни минути на стадион "Олимпико". Затишие пред буря?

• 22’

Англия създаде суматоха пред вратата на Украйна. Шоу пусна прострелно центриране по земя отляво, но като по чудо всички играчи се разминаха с топката.

• 20’

Матвиенко имаше някакъв проблем и около 2 минути не се игра футбол. Все пак всичко е наред и той се връща в игра.

• 17’

Опаснооооо! Яремчук навлезе в наказателното поле и нанесе опасен удар по земя, но Пикфорд показа, че е на мястото си и опази вратата си. Само корнер за симвличните домакини.

• 12’

Украинците настъпват. Опасен пробив на Яремчук отдясно, но центрирането му е слабо. Хари Магуайър си мечтае за такива топки.

• 8’

Добра възможност за Украйна да изсипе топката в наказателното поле. Англичаните обаче се справят. Вихрени първи минути на този двубой.

• 4’

ГООООООООООООООООЛ! 1:0 за Англия! Какво начало на мача. Рахим Стърлинг изведе Хари Кейн с ювелирно подаване и големият голмайстор не сгреши!

• 3’

• 1’

Реферът Феликс Брихт наду свирката за първия съдийски сигнал. Да видим дали пази лоши чувства към тима, който елиминира неговата Германия на 1/8-финала или ще свири безпристрастно?!

• 0’

Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Заедно с вас ще проследим и последния 1/4-финал на Евро 2020. На стадион "Олимпико" в Рим, един срещу друг ще се изправят националните гарнитури на Украйна и Англия. Победителят от сблъсъка ще играе срещу тима на Дания, който малко по-рано днес вече си осигури участие на 1/2-финала. Да си пожелаем един вълнуващ двубой!