Няма причина Люис Хамилтън да напусне Мерцедес, за да премине във Ферари. Това обяви бившият пилот от Формула 1 Дейвид Култард.
Напоследък има слухове, че 6-кратният световен шампион може да премине при Скудерията от 2021-а, след като и Черните кончета признаха, че са провели разговори с него.
Засега той не е категоричен как ще продължи кариерата си, след като договорът му със Сребърните стрели приключи, което кара мнозина да вярват, че преминаване при италианците е доста вероятно.
„Никога не съм мислел, че Люис може да кара другаде, освен в Мерцедес. Сигурен съм, че е говорил с Ферари, но досега винаги е бил при Мерцедес и не виждам причина да си тръгва“ заяви Култард пред „Ройтерс“.
„Някои хора задължително биха искали да карат за Ферари, но за мен Люис се чувства достатъчно комфортно в момента там, където е. Живее в Америка и се състезава за Британия. Не смятам, че се нуждае от емоциите, които има в Скудерията. Парите не са причина, тъй като има много, а и не вярвам, че негова фикс-идея някога е било да кара на всяка цена за тях“ добави шотландецът, който коментира и настоящата ситуация в Маранело.
„При Себ кариерата му зависи от това, което ще се случи през тази година. Той беше №1 в отбора в продължение на няколко сезона, но това вече не е така, тъй като Шарл е много силен и ще е много важно какво ще направи през този сезон“ каза още Култард.







Голяма авария на "Топлофикация София": Три болници и хиляди домакинства са на студено
Времето се разваля за Никулден: Мощен циклон удря България
В подкрепа на Любо Пенев: От Фондация ЦСКА обявиха събраната сума
Зловеща находка до болницата във Враца: Труп, нападнат от чакали и кучета
ПП-ДБ: Вотът на недоверие е на тема икономическата политика на кабинета
Лекарят, предоставял кетамин на Матю Пери, ще лежи 30 месеца
Група "Остава" и новият й албум "Сърце/Вина"
Кадиров изрази подкрепа за руската готовност за война с Европа
Защо трябва да имате краставица в колата си през зимата?
Пет нови модела, които бързо губят от цената си
В Япония избраха хибрид за автомобил на годината
Ford готви достъпен електрически седан със задно
Терънс Крауфорд остро атакува WBC след отнемането на титлата му
Спортен календар по самбо 2026 – държавни и международни събития
WBC одобри битката между Шакур Стивънсън и Теофимо Лопес
Кубрат Пулев: Джейк Пол не е боксьор, но може и да бие Джошуа
Децата, които са получили телефон на 12 години, имат по-висок риск от…
Съветът на ЕС одобри общ подход по Акта за критично важните лекарства на заседание на EPSCO в Брюксел
Колко (не)здравословно е да приемаме захар и кои са полезните граници?
Как работи обонянието ни? По-любопитно е отколкото предполагаме!
Коментари
Напиши коментар04:13 | 17 яну 2020 г.
01:42 | 16 яну 2020 г.
12:26 | 15 яну 2020 г.
Напиши коментар