Берое завърши наравно 0:0 у дома с Витоша Бистрица в двубой от 26-ия кръг в Първа лига.

В мача в Стара Загора липсваха чистите голови положения преди почивката, а в 24-ата минута Иван Иванов остана непокрит на няколко метра от вратата на Витоша, но ударът му беше неточен.

Три минути преди почивката. Четин Садула от гостите опита да стреля към вратата на "зелените", но Георги Аргилашки без проблеми се справи със ситуацията.

След почивката играта не се промени и Берое отново не успяваше да притисне своя съперник. В 58-ата минута опитният Мартин Камбуров беше изведен в наказателното поле, но ударът му отблизо беше блокиран от Румен Гьонов.

В 76-ата минута шут на Лъчезар Котев по земя мина на сантиметри от лявата греда на вратата на старозагорци.

В минутите до края на двубоя Берое опита да организира натиск, но до чисти голови положения пред вратата на гостите от Бистрица не се стигна.

След това равенство "зелените" завършват редовния сезон на четвърто място с 45 точки, докато Витоша има само осем спечелени точки на 14-та позиция.

Берое - Витоша Бистрица 0:0

Берое: Георги Аргилашки, Милен Желев, Иван Иванов, Мартин Райнов, Карлос Охене, Веселин Пенев (73-Антон Карачанаков), Рубен Бригидо (81-Матеус Леони), Марко Адамович (46-Сурджиу Негруц), Борислав Цонев, Камен Хаджиев, Мартин Камбуров

Витоша: Николай Георгиев, Ангел Стоянов (88-Георги Амзин), Венцислав Бонев, Георги Ангелов, Лъчезар Котев, Даниел Пеев (85-Михаил Петров), Николай Христозов, Петко Цанков, Румен Гьонов, Стефан Христов (70-Григор Долапчиев), Четин Садула

Съдия: Владимир Вълков
Стадион: "Берое", Стара Загора
Жълти картони: Рубен Бригидо (Берое), Ангел Стоянов, Григор Долапчиев (Витоша)

<iframe width="560" height="315" src="https://www.vbox7.com/emb/external.php?vid=b9365af46d" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>