Поредната много тънка засада и отменен гол с ВАР оставиха без попадение двубоя между Уулвърхемптън и Лестър от 26-ия кръг на Висшата лига.

Мачът завърши 0:0, въпреки че Вълците имаха няколко добри ситуации, пропуснати от Раул Хименес.

Малко преди почивката Вили Боли все пак реализира с глава при една ситуация, но след преразглеждане на положението голът не бе зачетен заради изключително малка засада на Раул Нето.

Хамза Чаудри от Лисиците бе изгонен за втори жълт картон в 76-ата минута, но въпреки това домакините не успяха да стигнат до победен гол.

Уулвърхемптън има 36 точки, но не успя да се приближи до 4-ия Челси. Лестър пък остава твърдо трети с 50.

Джейми Варди изигра своя мач №200 във Висшата лига, но отново не успя да вкара, като сушата му продължава вече в 8 поредни срещи и остава на 3 гола от 100.