Олимпик Марсилия стигна само до точка при визитата си на Страсбург и намали значително шансовете си за класиране в европейските клубни турнири през следващия сезон. Двата отбора завършиха 1:1 в мач от 35-ия кръг на Лига 1.

Гостите откриха резултата в 48-мата минута, когато Марио Балотели свали една дълга топка за Хироки Сакай, той комбинира с Валер Жермен и за бившия нападател на Монако не бе проблем да се разпише за 0:1.

Страсбург обаче стигна до изравняването в 65-ата минута. Домакините получиха дузпа за нарушенеи на Адил Рами, която обаче Жонас Мартин пропусна. Последваха две добавки на играчи на Страсбург, като при втората от тях Кени Лала успя да прати топката във вратата на отчаяния Стийв Манданда.

С равенството Марсилия събра 55 точки и е на четири зад четвъртия Сент Етиен, който е с 59 и мач по-малко. Страсбург е девети с 46 точки, но тимът е сигурен за Европа, тъй като по-рано през сезона спечели купата на Лигата.