Александър Овечкин записа гол и асистенция, а Вашингтон победи с 4:1 Кълъмбъс като гост и изравни резултата в серията от плейофите на НХЛ на 2-2 победи.
Кепиталс не оставиха съмнение в превъзходството си и сега ще бъдат домакини в мач №5, като ще опитат да станат първия тим, който печели в своята зала.
Евгени Кузнецов се отчете с попадение и 2 паса, а Том Уилсън и Ти Джей Оши също вкараха за столичани, които дръпнаха с 3:0 в началото на третата третина и затвориха спокойно мача.
В същото време Бостън победи Торонто с 3:1, за да се приближи само на един успех от място в следващия етап, след като води с 3-1. Брюинс играха без Патрис Бержерон, но стигнаха до успеха с голове на Брад Маршанд, Тори Круг и Джейк ДеБръск. Давид Пастърнак пък направи 2 асистенции.
Младият тим на Торонто имаше своите положения, но Тука Раск направи 31 спасявания, за да постави Кленовите листа в много трудна задача преди мач №5, който ще бъде в Бостън.








Църковен празник на 4 юли: Молитвите са за изцеление от немота и за опрощение на греховете
Бактериално откритие проправя път към по-ефективни лекарства срещу рак
3 заболявания, които изчезват през лятото
Русия е шпионирала ядрени съоръжения на НАТО с дронове
Брад Пит не желае да се ожени за Инес де Рамон
Линдзи Лоън стана на 40 г., даде съвет
Майли Сайръс сe сдоби със своя кукла Барби
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Деца превърнаха Ferrari за 530 000 долара в пързалка
10 много бързи SUV на цена до 15 000 евро
Усик преговаря със Zuffa Boxing за прощален мач срещу Дионтей Уайлдър
Лиъм Паро преговаря за шампионски мач срещу Мани Пакиао
Пади Пимблет: Илия Топурия не е за лека категория
Шампионът на OKTAGON Кайк Брито освободи титлата си за нов шанс в UFC
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар