ЦСКА на Гриша Ганчев е нов клуб, който в момента твори история, но лошото е, че може да получи наказание от УЕФА да не играе 3 години в Европа. Това заяви анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла.
Бившият защитник добави, че това е отборът, който "червените" фенове трябва да подкрепят, защото играе на "Българска армия". "Лошото е, че се забелязва голям отлив на привържениците. Предполагам, че Гриша Ганчев ще вземе активите на старото дружество и тогава всичко ще се нареди. Не виждам кой друг ще го направи. Но приказките за нов стадион са пресилени, на Панчарево не виждам кой знае какви подобрения. Важното е да се правят инвестиции в базата", добави Майкъла.
Относно медийните нападки с ЦСКА 1948 за базите, Илиев заяви: "Всичко там е анонимно. Ако искат да печелят доверие, някой трябва да излезе с името си. Слуховете, че Кирил Домусчиев им помага, са пълни глупости. Гриша Ганчев излиза с името си и ЦСКА е на "Армията", каза още Майкъла.
Той коментира и успеха с 2:1 на Монтана в мач от 24-ия кръг на Първа лига. "Отново видяхме старата слабост пред гола. Важното е, че се създават положения, които рано или късно ще започнат да влизат. Отборът се бори с Левски за 2-то място, но проблемът е, че може да получи наказание да не играе в Европа за 3 г. Ще видим какво ще стане", завърши Майкъла.







Радев: Държавата няма да се меси в цените
Отличиха най-активните студенти в първото издание на SkillUp Arena в УЗФ
Обедна емисия
Защо не са изстреляни ракети срещу градушката в Сливенско?
Катастрофа на "Цариградско шосе" в София, има задръстване СНИМКИ
Kaizen Gaming обедини 237 доброволци за участие в екологични и обществени инициативи
Бивш шеф на ЦРУ: Контролирайки Ормузкия проток, Иран ни държи заложници
На косъм: Откриха бомба под кола в село Говедарци
Обслужване на AMG One с пробег 185 км излезе колкото нов SUV
Subaru отива на съд заради фабричен дефект
Революция в прегледите - ЕС взима мерки срещу старите автомобили
Chery се връща към това, от което VW се отказа
Християн Георгиев гарантира нов медал за България на Европейското по олимпийско таекуондо
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Онкохирургът д-р Ваня Митова беше удостоена с отличието „Знакова личност"
Проф. Иван Дечев: Еректилната дисфункция може да бъде първият сигнал за сърдечно-съдови заболявания
5 тихи симптома в краката, които никога не бива да игнорирате
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
Коментари
Напиши коментар18:46 | 31 мар 2017 г.
19:15 | 15 мар 2017 г.
22:15 | 13 мар 2017 г.
20:52 | 13 мар 2017 г.
20:02 | 13 мар 2017 г.
19:49 | 13 мар 2017 г.
15:00 | 13 мар 2017 г.
14:30 | 13 мар 2017 г.
Напиши коментар