Халфът Васил Панайотов ще получи предложение за нов договор от Левски, пише "Тема Спорт".
От клуба вече са влезли в контакт с мениджъра на играча и са го уведомили, че желанието на спортно-техническия щаб е полузащитникът да продължи да носи екипа на “сините”. Очаква се да има развитие в следващите две седмици. Това е срокът, който двете страни са си поставили за постигане на споразумение. Ако до такова не се стигне, то Панайотов ще започне да разглежда и оферти от други клубове. Играчът обаче иска да остане на “Герена”. Той е в полезрението на Риека, както и на няколко италиански втородивизионни клубове.
През есента 27-годишният Панайотов бе титуляр при Делио Роси. Полузащитникът изигра общо 24 мача във всички турнири, в които реализира 3 гола. През 2018-а обаче се появи на терена само веднъж - при 4:1 над Септември (София). Панайотов става свободен агент през лятото.
Ръководството на Левски пък сближи позициите си с Роман Прохазка, който също е с изтичащ договор. Двете страни са на път да се разберат за финансовите условия, при които словакът да удължи контракта си. Роман обаче е категоричен, че ще остане на “Герена” само ако подпише поне за два сезона. Той не е склонен да сключи договор само за един сезон.
29-годишният универсален футболист е единственият в състава на Левски тази кампания, който не е пропуснал нито един шампионатен мач.







Късмет и щастие за три зодии в периода след 10 декември
МОСВ: Черно море не е замърсено от заседналия край Ахтопол танкер Kairos
Бизнесът за бюджета: "Трябват ни едни пари" - не може това да е разговорът за държавата
ЕС ще спасява "вегетарианския бургер" и "наденичките на растителна основа"
ПП-ДБ се подигра на Слави, лепна му името Диван Диван
ЮНЕСКО призна българската гайда за световно наследство
Инфлацията в Гърция расте преди празниците
Opel Astra получи малки, но важни промени
Най-готините автомобилни цветове на 2025
BYD произведе 113 GWh батерии и обяви война на дефектите
Mercedes прелетя над кръгово, след като шофьорът припадна
Ивелина Шенкова грабна „Златен пояс“ за най-добър спортист при жените
14 българи влизат в сблъсък за медали на Европейското първенство в Германия
Треньорът на Джина Карано: „Огънят отново гори в нея – тренира като луда“
UFC ще проведе 43 събития през 2026 г.
4 вида кашлица според причините
Пробив в лечението на рака на панкреаса – как действа CAR-NKT клетъчната терапия?
Как студеният въздух влияе на лигавицата на носа и синусите?
Доброкачествена простатна хиперплазия – проблемите с уринирането са характерен симптом
Коментари
Напиши коментар15:20 | 29 мар 2018 г.
Напиши коментар