Левски разгроми отбора от ОАЕ - ФК Емирейтс, с 4:0 в контролна среща, играна в Банско.

"Сините" вкараха три гола през първото полувреме, като със силни изяви се отличи юношата на тима Мартин Петков. Той откри резултата в 10-та минута, бе повален за дузпа, която Дени Алар реализира в 21-а и асистира за третия гол, дело на Насиру Мохамед в 29-а минута.

През втората част темпото спадна, а Дени Алар вкара втория си гол в мача в последната минута за крайното 4:0.

Малко преди това младият вратар на Левски Петър Иванов спаси дузпа за гостите.

Левски - ФК Емирейтс - 4:0

Голмайстори: 1:0 Мартин Петков 10, 2:0 Дени Алар 21 дузпа, 3:0 Насиру Мохамед 29, 4:0 Дени Алар 90

Стартов състав на Левски: 13. Николай Михайлов, 71. Кирил Киров, 5. Холмар Ейолфсон, 30. Костадин Илиев, 26. Александър Георгиев, 70. Мартин Райнов, 21. Асен Чаандъров, 10. Франко Мазурек, 79. Мартин Петков, 18. Насиру Мохамед, 9. Дени Алар