„Левски“ победи с 3:2 „Пюник“ в първата си контрола през зимната пауза. Точни за „сините“ бяха Стайн Спиерингс със своето дебютно попадение в 9-ата мин., Здравко Димитров в 77-ата. и Нашименто в 86-ата. За арменците се разписаха Угочукво в 12-ата и Шевчук в 73-ата от дузпа.

Срещата предостави много положения. В 6-ата минута футболист на „Пюник“ опита да центрира в наказателното поле, но топката мина покрай вратата на Николай Михайлов.

В 9-ата новото попълнение на "сините" Стайн Спиерингс вкара първия си гол със синята фланелка. Само три минути по-късно обаче арменците изравниха.

В 27-ата минута след изпълнение на корнер Мартин Райнов се намеси добре и изчисти топката от наказателното поле. Две минути по-късно изстрел на Паулиньо бе избит от вратаря Драгойевич, а след това стражът се намеси и при шут на Иван Горанов.

В 36-ата минута топката премина покрай вратата след удар на Паулиньо. Минута по-късно Симеон Славчев се озова на добра позиция, но прати топката над вратата. Натискът на "сините" продължи, като този път към вратата на Драгойевич стреля Станислав Иванов.

Втората част започна с изстрел на Хали Тиам, който обаче бе доста далеч от целта. В 55-ата минута Карташян засече топката след центриране от корнер, но Михайлов изби в корнер. След неговото изпълнение Михайлов отново се намеси добре след удар от далечна дистанция.

В 73-ата минута „Пюник“ получи правото да изпълни дузпа. Първоначално ударът на Миранян бе отразен от Иванов, но при добавката арменците дръпнаха в резултата. Три минути по-късно Нашименто стреля право в ръцете на Асланян. В 77-ата минута Здравко Димитров изравни - 2:2, а четири минути преди края Нашименто вкара с хубав гол от фаул.

ЛЕВСКИ: 13.Николай Михайлов, 20.Живко Миланов, 22.Нуно Рейш, 70.Мартин Райнов, 4.Иван Горанов, 8.Симеон Славчев, 23.Хали Тиам, 40.Стайн Спиерингс, 7.Паулиньо, 99.Станислав Иванов, 9.Дени Алар

Резерви: 1.Милан Миятович, 12.Петър Иванов, 5.Холмар Ейолфсон, 19.Янис Каргас, 26.Деян Лозев, 31.Костадин Илиев, 10.Франко Мазурек, 14.Филипе Нашименто, 6.Ивайло Найденов, 18.Насиру Мохамед, 77.Илия Юруков, 88.Мaрин Петков, 29.Станислав Костов, 17.Найджъл Робърта, 11.Здравко Димитров