Легендата на Левски Даниел Боримиров не остана никак доволен от Вечното дерби с ЦСКА, завършило 0:0. Мач №1 у нас беше доста постен и интересните моменти се броят на пръстите на едната ръка. Той добави, че е оптимист относно бъдещето на "сините".
"Не ми хареса мачът. Слабо ниво за дерби между Левски и ЦСКА. Питайте Павел Колев за бъдещето на Левски. Оптимист съм и вярвам, че има хора, които да спасят Левски. Не мога да цитирам имена".
"Вярвам и познавам такива хора. Много е трудно да се каже какъв е най-правилният модел. Единственото хубаво днес бяха феновете. Пожелавам си всеки един мач на Левски да е така", каза Боримиров.








18-годишен шофьор е в критично състояние след тежка катастрофа в Русе
"Сецесион - Музите на Душата": Пътуване през епохи и емоции на 28 юни в София
За първи път у нас: "Сандокан и отмъщението на Яниш" излезе на български език
Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри
КЗК разреши сделката в Левски, Сираков джироса акциите
200-килограмов дрон се разби в двора на къща в Северна Турция
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар