Лудогорец официално обяви раздялата си с Джоди Лукоки. Крилото беше пратено във втория отбор на разградчани, след като отказа да поднови изтичащия си през лятото договор.
Задаващата се финансова криза заради пандемията от коронавирус, съчетано с високата заплата на футболиста, накараха разгрдчани да предприемат действия за раздяла. Двете страни са подписали прекратяване на споразумението по взаимно съгласие.
През зимата Лукоки отказа да бъде продаден за милиони в Турция.
Съобщението на Лудогорец:
ПФК Лудогорец се раздели с халфа Джоди Лукоки. Договорът му с шампионите бе прекратен по взаимно съгласие и той ще се прибере в Нидерландия.
Лукоки дойде в Лудогорец през лятото на 2015 година от Цволе. С екипа на шампионите изигра над 100 мача във всички турнири.
Клубът благодари на Лукоки за свършената работа в Лудогорец и му пожелава успех в бъдеще.








Джокович демонстрира завидни футболни умения, докато си почива от тениса
Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар