Милан завърши наравно 1:1 като гост срещу Каляри в среща от четвъртия кръг във френския шампионат.

Още в четвъртата минута Жоао Педро се разписа във вратата на гостите след разбъркване в наказателното поле. Топката срещна гредата при първия удар на бразилеца, който реализира след добавка.

Веднага след гола "росонерите" организираха натиск, но не успяха да изравнят преди почивката. В средата на първата част Джакомо Бонавентура не можа да изравни с удар отблизо.

Десет минути след почивката Милан изравни. Точен беше аржентинецът Гонсало Игуаин, който се възползва от грешка в защитата на домакините.

Жоао Педро пропусна възможност да върне аванса за Каляри, а до края на двубоя отборът от Милано организира натиск, но не можа да вкара второ попадение.

След това равенство Каляри има актив от пет точки на 12-то място, докато Милан заема 15-та позиция с точка по-малко.