Бившият треньор на Реал Мадрид Мануел Пелегрини разкри, че по времето, когато е водил отбора, е получавал инструкции как някои играчи трябва на всяка цена да бъда на терена, независимо от формата си и неговата стратегия.
Чилиецът, който наскоро застана начело на Уест Хям, намекна много сериозно, че треньорите на "Бернабеу" нямат решаващата дума и това също е сериозна причина за решението на Зинедин Зидан да напусне миналата седмица.
"Едно от нещата, които обсъждах най-често с ръководството на Реал по онова време бе представянето на играчите. Казваха ми, че някои футболисти трябва да играят задължително, но аз не направих компромис с това никога" заяви специалистът, който остана само един сезон начело на Реал.
"Въпреки всичко винаги съм бил в добри отношения с футболистите си, както и с треньорите на съперниците. Наскоро например се срещнах с Моуриньо в Лондон и двамата се прегърнахме. По време на кариерата си най-лесно бе да работя с Раул и Роналдо, които бяха невероятни атлети. Най-трудно бе с Хуан-Роман Рикелме" каза още Пелегрини пред чилийското издание "Ел Меркурио".







Само за денонощие: Двама загинали и 19 ранени при катастрофи
Bangaranga в сърцето на София: КПП-та, блокади и затворени улици заради концерта на Дара
В планините е ясно и тихо, подходящо за излети
Новият Nissan Micra: Не точно японски, но забавен за каране
Мъск загуби съдебната битка с OpenAI
Мирослав Ненков предупреди: Каквото и да се види като реклама с моето лице, е измама
Новият Nissan Micra: Не точно японски, но най-добрият досега
Робот с изкуствен интелект оставя гумаджиите без работа
BMW пусна прощална версия на M3
20 000 евро глоба за купуване на дизел? Така Европа се бори за екология
Филип Хъргович вече е подписал договор за бой с Моузес Итаума
Василий Ломаченко готви директно голям бой след завръщането си
Колби Ковингтън официално прекрати кариерата си
Защо губим обоняние и кога трябва да се притесняваме?
Замърсеният въздух прави поленът по-агресивен при алергичните към него
Агонисти, антагонисти и обратни агонисти – трите типа взаимодействие между лекарство и рецептор
Прозяването е „заразно“ и започва още в утробата
Коментари
Напиши коментар09:44 | 8 юни 2018 г.
13:52 | 6 юни 2018 г.
11:02 | 6 юни 2018 г.
Напиши коментар