Рома и Киево завършиха наравно 2:2 в среща от 4-ия кръг на Серия "А". "вълците" започнаха добре, но след почивката допуснаха изравняване от 2:0.
Резултатът откри Стефан Ел Шаарауи в 10-ата минута. В 31-ата минута Браян Кристанте направи 2:0 след асистенция на Един Джеко.

След почивката в 52-ата минута Валтер Бирса намали резултата с чудесен изстрел. В 83-ата минута Мариуш Степински изравни след меле пред Робин Олсен.

До края на срещата не се стигна до промяна в резултата. Футболистите на Еузебио Ди Франческо имат актив от едва 5 точки. Киево вече е 18-ти с едва 2 пункта.

Преди срещата бе отдадена почит към починалата Мария Сенси - съпругата на легендарния президент на "джалоросите" Франко Сенси.

По време на едноминутното мълчание наставникът на домакините не сдържа сълзите си.