Новак Джокович спечели за трети път Откритото първенство на САЩ, след като надделя на финала над Хуан Мартин Дел Потро 6:3, 7:6 (4), 6:3.
"Когато претърпях операция на лакътя по-рано през годината, наистина можех да разбера през какво минава Хуан Мартин. Беше труден период, но човек се учи, когато трябва да се справя с неприятности, когато е паднал. Опитвам се да извлека най-доброто от себе си в тези моменти.
Може би преди 10 години щях да ви кажа, че съжалявам, че играя в една ера с Роджър Федерер и Рафаел Надал. Но днес съм наистина щастлив от това. Мисля, че съперничеството с тези момчета, мачовете с тях, ме направиха тенисиста, който съм днес. Те ме оформиха и дължа успехите си на тях двамата", заяви Новак Джокович.








Война за "съкровищата" на "Титаник": САЩ блокират търг за милиони
Горивата поевтиняват, но колко още ще продължи това?
Край на "евтиното от чужбина": Ще спрат ли мерките опасните пратки в Европа
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Огромно торнадо връхлетя Русия, десетки къщи са разрушени ВИДЕО
Ще видим ли обща дясна кандидатура за президентските избори?
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Коментари
Напиши коментар12:56 | 10 сеп 2018 г.
Напиши коментар