Уулвърхемптън гледа сериозно към Шампионската лига, след като обърна Тотнъм с 3:2 насред Северен Лондон.

Вълците изоставаха на два пъти, но съумяха да стигнат до триумфа и с 42 точки са 6-и, само на 3 зад четвъртия Челси.

Стивън Бергвайн даде преднина на Шпорите в 13-ата минута, когато направи добавка, след като Руи Патрисио спаси удар на Деле Али.

Мат Дохърти обаче изравни в 27-ата минута, когато Танганга не се справи с една топка, тя рикошира в него и играчът на Вълците реализира с удар от 8 метра.

Малко преди почивката обаче, лондончани пак поведоха, след като Серж Орие получи вдясно, смени посоката и с великолепен удар с левия крак стреля в далечния ъгъл.

След почивката обаче, нещата се обърнаха, въпреки че Деле Али можеше да направи 3:1, но стреля неточно с глава от чиста позиция. Секунди след това Диого Жота изравни след добра атака, а в 73-ата минута Жота премина 50 метра с топката и изведе Хименес, който прати Танганга на земята с отличен финт и отбеляза.

До края лондончани така и не успяха да изравнят и записаха 3-а поредна загуба във всички турнири.