Жозе Моуриньо остана много доволен от скарването между Хюн Мин Сон и Юго Лорис при победата на Тотнъм над Евертън с 1:0 снощи.
Двамата размениха гневни реплики веднага след края на първото полувреме, след като капитанът негодува заради пробив на съперник, който не бе покрит по най-добрия начин.
Джовани Ло Селсо трябваше да застане между Лорис и Сон, за да не се стигне до нещо по-неприятно. Специалния обаче се зарадва от показаната емоция от футболистите си, които спечелиха след автогол на Майкъл Кийн.
„Беше прекрасно. Вероятно това е последствие от срещите ни. Ако някой е виновен, това съм аз. Аз критикувах момчетата, защото смятам, че те не са достатъчно критични към самите себе си. Поисках от тях да бъдат по-взискателни един към друг и да притискат съиграчите си“ заяви Жозе.
„В тази ситуация едно момче, което всички обичат – Сони, бе критикуван от капитана, според когото той не е полагал достатъчно усилия. Имаше някои лоши думи, но според мен това е важно за един отбор да се развива, което може да стане само със силни характери. След случилото се бях сигурен, че те ще играят още по-здраво“ добави той.
Самият Лорис обяви след мача, че всичко е наред. „Във футбола се случват такива неща понякога. Ние се уважаваме и случилото се между мен и Сон бе плод на емоции. Няма обаче никакъв проблем. Ядосах се, тъй като 6 секунди преди паузата допуснахме положение, поради това, че не пресирахме достатъчно. Това обаче се случва, така че няма проблем“ обясни французинът.








Руски опозиционер на съд заради споделено видео на Навални
Фойерверки и дронове над Айфеловата кула в Париж за Деня на Бастилията (СНИМКИ)
Днес излиза първото класиране за гимназиите в София
Проф. Ива Христова: Повишават се така наречените "болести на мръсните ръце" у нас
9 чужденци са сред 13-те жертви на горския пожар в Андалусия
Спират топлата вода в София за цяла седмица
Луксозният братовчед на Golf: Audi A3 навърши 30 години
Какви са симптомите за умиращ хидротрансформатор?
Семейна Skoda унижи Ferrari и Lamborghini на пистата
Пълна лудост: Количка Hot Wheels навъртя 49 000 км
Гейбъл Стивсън за работата с Джон Джоунс: Не мисля, че има нещо, което не мога да направя
Богдан Гусков замени Халил Раунтри и ще се бие с Магомед Анкалаев
Мениджърът на Гейджи изключи реванши с Топурия и Оливейра за първата защита на титлата
Франческо Джая: Ритниците в прасците (калфкик) промениха кикбокса (ВИДЕО)
Как спортът повишава самочувствието?
Диригентът в сянка на метаболитното здраве - АМПК
КЗД: Коригиращите корсети за деца със сколиоза да се заплащат от НЗОК
Третичен сифилис - кои органи засяга?
Коментари
Напиши коментар13:35 | 7 юли 2020 г.
11:21 | 7 юли 2020 г.
Напиши коментар