Цветан Соколов реализира 19 точки и помогна на Зенит Казан да победи Кучине Лубе Чивитанова с 3:2 (12:25, 23:25, 25:12, 25:20, 15:10) в среща от последния кръг от груповата фаза на Световното клубно първенство по волейбол в Бетим, Бразилия. Соколов беше най-резултатен в мача, а с 16 точки за успеха допринесе Максим Михайлов.

Европейският първенец Кучине Лубе Чивитанова се нуждаеше от само гейм, за да си гарантира първото място, а италианците го направиха бързо след убедително 25:12 в първата част. В последствие те спечелиха и втората, а очевидното отпускане след това позволи на руския гранд да стигне до обрат. Камил Рахлицки беше най-добър Кучине Лубе Чивитанова с 14 точки.

В другата среща от групата домакините от Сада Крузейро спечелиха категорично срещу Ал-Раян (Катар) с 3:0 (25:20, 25:16, 25:17), с което си гарантираха второто място. Така на полуфиналите в събота бразилците ще играят срещу Зенит, а Кучине Лубе Чивитанова ще срещне Ал-Раян, който допусна три загуби без спечелен гейм в турнира досега.