Нападателят на английския гранд Манчестър Юнайтед Радамел Фалкао блесна с два гола за родината си Колумбия.

Това стана при успеха с 6:0 над Бахрейн в контролна среща, в която южноамериканците бяха гости.

"Ел Тигре" реализира головете си в 32-ата и 36-ата минути.

При първото си попадение бе изведен добре в наказателното поле, след което с много хубаво воле прати топката в долния десен ъгъл.

Четири минути след това с мощен удар около границата на наказателното поле препарира противниковия вратар.

Преди това пък асистира за първото попадение на Карлос Бака, което падна четвърт час след началото на мача.

Адриан Рамос покачи на 4:0 в 59-ата минута, а следващият гол за Колумбия вкара Йоан Мохиса в 79-ата минута. Попадението за крайния резултат бе дело на Андрес Рентерия в 82-ата минута.