Бившият полузащитник на Левски и настоящ на Касъмпаша Георги Сърмов призна, че не иска обратно на "Герена".
Той заяви, че засега няма никакъв вариант да облече отново синия екип, след като миналото лято бе продаден на турския тим.
Заради треньорската смяна в началото на сезона обаче рядко попадаше в титулярния състав през изминалото първенство.
"Още съм собственост на Касъмпаша, не е вярно, че съм свободен агент. След няколко дни заминавам на лагер с отбора. Положението ми не се е променило особено, имах доста неприятности в последните няколко месеца".
"Искам да напусна Касъмпаша, разбрал съм се с шефовете на клуба, но изчаквам да видя какви оферти ще дойдат за мен", призна Сърмов пред "Тема Спорт".
Той отрече да е говорил с който и да е от шефовете на "Герена".
"Четох във вестниците за това, но не е вярно. Не съм говорил с никого по този въпрос, а и моето желание е да продължа кариерата си в чужбина. Левски не е вариант за мен, също и другите ни елитни отбори. Нямам намерение да се връщам в България", завърши халфът.

Рецепта за питка "ветрило" с прясно мляко
Кимчи прави чудеса за имунитета
Мъж загина при челна катастрофа на изхода на Велинград
Вселената изпраща знаци на четири зодии на 8 декември
Знаци, че той не ви харесва
Според първите екзитполове Чиприан Чуку ще е кмет на Букурещ
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
България доминира на турнира по кикбокс в Козлодуй
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар