Наставникът на Локомотив София Диян Петков направи комплимент към ЦСКА преди тазвечершния мач между двата тима в първия кръг на родния шампионат.
"За момента освен Савич и Дяков нямаме проблеми с други играчи. И двамата със сигурност отпадат за мача. Ще направим промени от 11-те, които започнаха с Шльонск", каза Петков за "Тема спорт".
"В момента ЦСКА играе много добър футбол. Главен претендент за титлата са. Направиха доста силна селекция и е нормално да са фаворити. Ще ни бъде трудно срещу тях."
"Няма да съм разочарован, ако футболистите играят както на мача в София срещу Шльонск, защото за мен не се представихме никак лошо и феновете ни останаха доволни."
"Андонов сам пожела да си тръгне. Има много причини за това той да не попада в състава. Другите нападатели са по-добри от него."
"Не мога аз да не пускам Преслав Йорданов, който е на 22 години и е българин, заради чужденец, който не го превъзхожда с нищо, а и за мен дори е по-слаб. Другото е, че той казваше постоянно, че е контузен."
"Водихме го 2-3 пъти на лекар, но той не пожела да се оперира. Не играеше, защото не заслужаваше на този етап. Тръгна си по-свое желание, дойде, сбогува се с нас и си тръгна", завърши Диян Петков.

Премиерът Желязков: Няма данни за по-високи цени заради еврото
Гъвкавост и комфорт – как да поддържаме ставите здрави всеки ден
Опашки за риба на Женския пазар в София преди Никулден (СНИМКИ)
Велосипедист загина край омуртагското село Плъстина
Макрон: Единството между Европа и САЩ за Украйна е жизненоважно
Желязков успокоява плевенчани: Няма да има воден режим през лятото на 2026 г.
Надеждност на пътя – как да изберете правилните носачи за своя автомобил
Audi готви още една изненада
Политик предложи премахване на червения светофар и знаците на пътя
Малка кола на старо с автоматик – ето 4 сигурни предложения
Lexus LFA се завърна като... електромобил
Какво да очакваме от SENSHI 29? Прогнози, фаворити, изненади?
Нидерландска школа, бразилско майсторство и италиански стил на SENSHI 29
Спортен лекар: Контузията на окото на Том Аспинал може да го извади от игра за дълго
Абделазиз: Камару Усман е „най-трудната битка“ за Ислям Махачев
По-устойчиви доставки на лекарства: Съветът на ЕС подкрепи новия регламент за критичните медикаменти
Минимално инвазивна естетика - с нарастваща тенденция
Жълт кантарион – действие и приложение и лекарствени взаимодействия
Гастропареза след вирусна инфекция
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар