Цветан Генков е завел дело срещу бившия си клуб Локомотив София, съобщава вестник "Стандарт".

Става въпрос за неплатени суми от последния престой на нападателя под наем от Динамо Москва. В момента Генков рита за полския Висла.

Сумата не е голяма, но Цецо явно е засегнат, тъй като навремето минаваше за любимец на всички шефове в Надежда".

Както е известно, тази зима тимът беше напуснат от куп футболисти. Доста от тях се готвят да заведат съдебни дела за неполучени пари.


Централният защитник Александър Бранеков пък днес официално подписа с Локомотив. Миналата седмица централният защитник разтрогна с Видима-Раковски.

„Локо е голям отбор и затова смятам, че ще бъде едно стъпало по-високо в кариерата ми. Разбрах се с бившия ми отбор Видима-Раковски, където играх две години. Желанието ми беше да сменя обстановката".

"Вярвам, че тази пролет в Локо Сф изобщо няма да говорим и коментираме дали ще останем в групата и дали ще оцелеем", сподели Александър Бранеков.