Стачка срещу ръководството обявиха футболистите на втородивизионния Несебър.

Вчера момчетата на треньора Иван Георгиев не излязоха да тренират, тъй като не са получавали заплатите си вече от 8 месеца, научи Gol.bg.

В последния мач от първенството на Източната "Б" група несебърци успяха да запишат равен 1:1 с Ботев в Пловдив.

Според част от футболистите парите, които общината осигуряха за издръжката на клуба въобще не стигат до тях и се губят някъде по трасето.

Футболистите са решени да продължат стачката си, докато ръководството не им изплати част от заплатите.

Няма да е чудно, ако отборът бойкотори и предстоящия двубой с Любимец.

Играчите са готови да не излязат в него, ако не настъпи промяна по въпроса с възнагражденията.

Несебър е на седмо място във временното класиране с актив от 20 точки. След него с 1 и 3 точки по-малко са съответно Добруджа и Спартак Варна.