Джипът на Светослав Петров се оказа с две нарязани гуми в Пловдив.

Доскорошният помощник-треньор Петров, Милен Радуканов и Петко Петков са се появили на стадион "Христо Ботев" тези дни.

Тримата бяха уволнени, след като Ботев затъна в класирането. Старши треньор стана Костадин Видолов.

Радуканов, Петров и Петков имали среща с шефа на "канарчетата" Юли Попов, за да договорят неустойките, които ще получат заради преждевременното прекратяване на договорите им.

Петров е паркирал джипа си пред стадиона. На излизане халфът установил, че гумите на джипа му BMW Х5 са нарязани.

"Явно в Пловдив има и лоши хора", коментира Радуканов, цитиран от "24 часа".

Предполага се, че деянието е отмъщение на фенове на Ботев към триото. Агитката влезе във война с треньорите, на които ръководството възлагаше надежди да успее да вкара тима в "А"-група. 

Сега целта е поставена пред Костадин Видолов, който смени Радуканов.