
"Още не съм разкрил истинския си потенциал в Кубан. Като цяло руската лига ми допада. В отбора доста добре ме приеха и на 99% гарантирам, че втория полусезон ще съм по-добър", сподели Попето пред вестник "Стандарт".
"Ние сме млад отбор, с доста добри футболисти, както чужденци така и руснаци. Колективът е супер. В момента сме на едно от челните места. Ако се направят трансферите, за които се говори, нивото ще се вдигне още и през пролетта ще атакуваме Европа."
"За купата сме на четвъртфинал, в първенството вървим добре. Имаме реален шанс, всичко зависи от нас. Не трябва да изпускаме юздите. Продължаваме все така и трябва да се класираме за Европа."
"Следя юношите на България, има много талантливи момчета, на които може да им се обърне още малко внимание и нещата ще станат. Българинът няма самочувствие."
"Бил съм на Запад, две години в Турция, сега съм в Русия. Не си мислете, че те са нещо повече. Ние като загубим сме смачкани, победим ли, очаквате чудеса", допълни Попов, който обърна внимание на изказването си след контролата с Кипър, че няма да се моли на българските фенове да идват на стадиона.
"Тогава бях много изнервен. Имах проблеми и лични и по трансфера. Всеки прави грешки, даже и компютрите бъркат. Силният характер е този, който осъзнава грешката си и има сили да се извини."
"За нас определено е по-хубаво като има хора. Това си говорихме и на загрявката преди мача с Украйна. Ако беше официален мач съм сигурен, че щяха да дойдат поне 20 000. И още на загрявката щяхме да сме настръхнали. Публиката може да вдигне и мъртвец от гроба", завърши Попов.
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар