Въпреки това вратарят на тима Мануел Нойер стои здраво стъпил на земята и е наясно, че все някога през този сезон ще трябва да вади топката от мрежата си.
"Ние се забавляваме на терена и искаме винаги да печелим на нула. Но сме наясно, че все някога ще получа попадение във вратата си", каза Мануел Нойер, цитиран в официалния сайт на Байерн Мюнхен в интернет.
"Хубаво е, че продължаваме без допуснат гол (б.р. - през календарната година), ние се опитваме да играем така, както можем и се радваме за успеха", каза още Нойер относно победата с 2:0 на баварците срещу Волфсбург.
Лидерът на тима Бастиан Швайнщайгер, асистирал на Марио Манджукич за първия гол снощи, отдаде заслуженото на съперника.
"Играхме добре срещу един много агресивен противник. Още преди това имахме възможности да поведем с два гола, но не успяхме", каза Швайни.
"Това беше едно трудно гостуване, също както в Майнц. Имаше много единоборства, но аз съм доволен от нашето представяне."
Футболистът бе обект на остра критика от бившите играчи на Байерн и на Бундестима Гюнтер Нетцер и Олаф Тон, които смятат, че Швайнщайгер е бавен и подава предимно назад и встрани, отколкото напред.
Дни след изказванията на Нетцер и Тон, изпълнителният директор на Байерн Карл-Хайнц Румениге оплю Тон, а после наставникът на мюнхенци Юп Хайнкес отсече, че според него Бастиан Швайнщайгер е най-добрият дефанзивен полузащитник в света.
"Вижте, тези коментари не ме интересуват, наистина. Радвам се, че треньорът ми прави такъв комплимент, но не слушам това, което говорят хората. За мен най-важно е да печеля трофеи с Байерн и да си върша работата", завърши германският национал.

Рецепта за питка "ветрило" с прясно мляко
Кимчи прави чудеса за имунитета
Мъж загина при челна катастрофа на изхода на Велинград
Вселената изпраща знаци на четири зодии на 8 декември
Знаци, че той не ви харесва
Според първите екзитполове Чиприан Чуку ще е кмет на Букурещ
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
България доминира на турнира по кикбокс в Козлодуй
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментар12:20 | 16 фев 2013 г.
Напиши коментар