Каталунските медии реагираха бурно след загубата от Реал в първенството и обвиниха рефера Перес Ласа за неотсъдената дузпа в края на мача, която можеше да донесе равенство 2:2.
„Чиста дузпа!” изригна „Ел Мундо Депортиво” от първата си страница. „Арбитърът подмина наказателен удар в края на двубоя и не допусна изравняване”.
Изданието все пак призна, че след почивката домакините са били по-добри. „Барса стоеше добре преди почивката, но след нея влоши представянето си. 13 точки преднина обаче остават много” добавя изданието и припомня, че в 3 от следващите си 4 мача Барса е домакин и може да си върне самочувствието в тези двубои.
Вестник „Спорт” е малко по-умерен: „Без идеи, без цел и без правилно отношение. Барса има 10 дни за реакция. Тимът определено трябва да се подобри, ако иска да елиминира Милан в Шампионската лига”.
В Мадрид естествено са на другия полюс. „Бял екстаз. За втори път поред Реал удари Барса и то след като в състава бяха доста резерви. Каталунците бяха импотентни и не показаха никакви идеи”.
„АС” обаче признава, че е можело да има дузпа за съперника. „Мадрид отново е цар в дербито. Барса продължи да страда, но Перес Ласа в края не отсъди дузпа, която можеше да промени нещата”.

ЕК въвежда единен билет за влак в ЕС, но за България идеята все още е фантастика
Максон Виние: С упоритост се готвя за SENSHI, това е огромна възможност за мен
Huawei Watch FIT 5 вече е в A1: интелигентен спътник за динамичното ежедневие
В Беларус се провеждат учения за бойна употреба на ядрено оръжие
Какви ще са промените в съдебната власт?
СДВР с жест към Дара: Публикуваха снимка с певицата
Путин губи стар съюзник заради новия търговски коридор на Тръмп
Mercedes-Benz е готов да произвежда военна техника
Сигурен залог – най-добрите хибридни системи от Япония
Honda тайно подготвя конкурент на Toyota Land Cruiser
Dacia Sandero II на старо - струва ли покупката на толкова евтина кола?
Столична община награди млади таекуондисти
Станка Златева: Българската борба има бъдеще и то вече печели медали
Даниел Динев: „Това е най-големият мач в кариерата ми, но съм готов за предизвикателството“
Легендата Головкин идва на Европейското по бокс в София
Хранителен режим при артериална хипертония
Разрушители на усмивката: Устата като инструмент – отваряне на бутилки и опаковки със зъби
Бебето и екраните - кога е твърде рано?
ЕМА следи огнище на хантавирус на круизния кораб: какво трябва да знаем
Коментари
Напиши коментар19:22 | 4 мар 2013 г.
19:19 | 4 мар 2013 г.
19:17 | 4 мар 2013 г.
17:14 | 4 мар 2013 г.
11:46 | 4 мар 2013 г.
11:07 | 4 мар 2013 г.
10:50 | 4 мар 2013 г.
10:50 | 4 мар 2013 г.
10:31 | 4 мар 2013 г.
10:00 | 4 мар 2013 г.
Напиши коментар