Вратарят на Испания Икер Касияс призна, че никога не е приятно да губиш с 0:3 независимо от факта, че на надпреварата за Купата на Конфедерациите не се отдава голямо значение.
Ла Фурия все пак силно искаше да спечели титлата, която и се изплъзна през 2009-а година, но и този път не успя да го направи, губейки от вдъхновените домакини.
„Бразилия заслужи този трофей. Нас може да ни успокои това, че никога в историята победителят в турнира не печели след това световното първенство. Въпреки че надпреварата не е чак толкова важна, никога не е приятно да губиш с 0:3 и наистина сме разочаровани. Това обаче ще ни помогне да натрупаме опит, когато се върнем тук догодина”, заяви стражът.
„Съперникът бе на ниво във всяко едно отношение и изигра завършен двубой. В крайна сметка трябва да можем да приемем и пораженията. Сега е необходимо да се вдигнем и да покажем, че станалото е било по-скоро случайност”, добави Касияс.
„Вярно е, че двубоят едва ли можеше да се развие по-добре за бразилците, но не трябва да се оправдаваме. Те вкараха още в самото начало, а след това малко преди почивката. След това окончателно убиха интригата с бърз трети гол. Ние имахме някои добри положения, но при едното от тях Давид Луис изби влизащата във вратата топка и това се оказа ключов момент”, коментира още националът.

Обедна емисия
Започна съдебният процес срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
Съдът заседава по делото срещу Петков и Божанов (СНИМКИ)
Петков и Божанов се явиха в съда за разпоредителното дело срещу двамата СНИМКИ
Какъв е прочитът на бизнеса за новата версия на бюджета?
Общинските съветници от ИТН - Свищов подадоха оставка
Строят съдебна зала за над 2000 души за делото за корупция в Истанбул
Хиляди употребявани коли загубиха важна функция
Сервиз, гуми, застраховка – как да планираме годишния авто бюджет?
Загряване на спирачките през зимата – мит или реалност
Как водата може да спаси дизеловите коли в Европа
Пълен боен състав за UFC on ESPN 73 на 13 декември в Лас Вегас
Марио Баутиста vs. Винисиус Оливейра в подготовка за основен мач на UFC
Пади Пимблет обещава нокаут срещу Джъстин Гейджи в първия си шампионски мач
„Исках нокаут, но съперникът се оказа корав“ – Жулиен Риков след категоричната победа на SENSHI 29
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
София е домакин на кампанията „5 минути за здраве“ с безплатни изследвания чрез иновативни технологии
Болки в кръста в напреднала възраст – невинаги е дискова херния
Коментари
Напиши коментар19:20 | 2 юли 2013 г.
00:01 | 2 юли 2013 г.
23:23 | 1 юли 2013 г.
22:57 | 1 юли 2013 г.
21:49 | 1 юли 2013 г.
19:35 | 1 юли 2013 г.
19:30 | 1 юли 2013 г.
19:24 | 1 юли 2013 г.
17:52 | 1 юли 2013 г.
17:43 | 1 юли 2013 г.
Напиши коментар