Вратарят на Борусия Дортмунд Мичел Лангерак е загубил част от предните си зъби по време на мача с Наполи.

Италианците спечелиха с 2:1 сблъсъка срещу европейския клубен вицешампион, а австралийският страж влезе в края на първото полувреме, на мястото на изгонения Роман Вайденфелер.

В средата на второто полувреме Наполи получи право да изпълни пряк свободен удар, а Лоренцо Инсине завъртя топката майсторски в горния десен ъгъл.

В желанието си да стигне до топката, Лангерак се удари в гредата. След срещата се оказа, че той е счупил част от предните си зъби.

"Заболя ме, но загубата от Наполи беше по-болезнена", заяви Лангерак, цитиран от sport1.de. В Борусия със сигурност ще помнят липсата на какъвто и да е късмет в двубоя дълго време.

Треньорът Клоп и титулярният вратар Вайденфелер бяха изгонени, Хумелс бе заменен принудително, Суботич получи аркада, Лангерак счупи зъби, а за капак свиреп изстрел на Обамеянг само разтресе напречната греда.

Добрата новина за германците все пак е, че контузията в бедрото на Матс Хумелс не е толкова сериозна, колкото се очакваше.