Съпругата на английския национал Ашли Коул направо му заби нож в гърба, като разкри интересни подробности от личния им живот. Шерил, която е част от поп-групата Гърлд Алауд призна, че футболистът се притеснява да прави секс, ако някое от кучетата им от породата чихуахуа в същото време също е в стаята.

“Ашли категорично не иска някой от домашните любимци да бъде в стаята, когато правим секс. Той се смущава, когато гледат и затова винаги ги гони в такъв момент” презна невъзмутимо 24-годишната Шерил пред вестник “Сън”.

Думите и едва ли ще се харесат на играча на Челси, който продължава да лекува контузия. Английския таблоид предполага, че двамата ще имат сериозен разговор, защото играчът е категорично против да се разкриват такива пикантни подробности от брака им.