Мизерната премия от по 1000 паунда ще прибере всеки един от футболистите на Барнзли, ако тимът направи ново чудо и елиминира Челси от турнира за ФА Къп на 1/4финал тази вечер.
В миналия кръг скромният отбор от Чемпиъншип изхвърли Ливърпул от турнира след гол на Брайънт Хауърд в последната минута и сега готви нова сензация. Заради успеха над мърсисайдци клубът прибра 1 милион паунда, но президентът Гордън Шепърд ще отпусне едва 16 000 паунда премия, ако тимът се справи и с мултимилионната селекция на Роман Абрамович.
Победата над Ливърпул донесе на футболистите по 600 паунда награда, така че сега определено има завишение на стимула.
За сравнение обаче, тези пари са по-малко от сумата, която Михаел Балак изкарва на “Стамфорд Бридж” само за един ден. Германецът получава по 130 000 паунда на седмица, което прави по 18 571 за 24 часа.
Въпреки това обаче играчите са готови да дадат всичко от себе си и ще се хвърлят здраво в битката. “Няма да се защитаваме, защото обичаме да атакуваме. На “Анфийлд” момчетата вярваха, че могат да победят и играха отлично. Сигурен съм, че сега те отново са убедени, че могат да спечелят” заяви мениджърът Саймън Дейви.

Пътуване с автомобил в ЕС: Най-важното за шофьорските книжки и застраховките
Бременност - най-важните прегледи през 9-те месеца
Рецепта за сьомга със зеленчуци на фурна
9 начина на готвене – от най-здравословния до най-нездравословния
Кармичните изпитания приключват за 4 зодии
След бомбите идват квотите: нова битка за украинската стомана
Всеки цвят има своята сила - как да я използваме?
Нов Koenigsegg с 1600 коня получава невиждана досега трансмисия
Изрядните шофьори на Volvo ще плащат по-малко за застраховка
Ferrari направи уникат с 1000 к.с.
Най-продаваният Opel в историята стана на 35 години
Жулиен Риков преди SENSHI 33: В най-добрата си форма съм, не вярвам в късмета на ринга
Дейна Уайт: Ислам е постигнал повече от Хабиб, но...
Франк Уорън потвърди: Голямата битка между Тайсън Фюри и Антъни Джошуа може да пропадне
Хавиер Мендес посочи 5-те най-велики ММА бойци в историята
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар