Димитър Бербатов е признал пред родна медия, че е поласкан от вниманието на Милан и би се радвал ако се стигне до преговори, тръби днес британския "Скайспортс".

Английската медия обаче мълчи за името на българските си колеги, така както и за това кога точно се е случило това. За сметка на това отзвукът както винаги е голям.

"Всичко, което мога да кажа, е че има интерес от италианския клуб. И ако се стигне до преговори, ще бъда поласкан,"

"Знам, че сър Алекс Фъргюсън ме иска от доста време, но в момента съм играч на Тотнъм", е заявил още Бербатов при посещението си в родината.

В материала се твърди, че това е станало след откриването на фондацията носеща неговото име, за подпомагане на млади и талантливи българи и изглежда това изчерпва единствената истина.

След направена справка от гол.бг се оказа, че след създаването на фондацията, в понеделник Бербатов е бил награден с почетния знак на МВнР от министъра Ивайло Калфин, но единственият му по-интересен коментар е относно изцапаната фланелка с номер 9, която е подарил на дипломат номер едно.

"
Съжалявам, но фланелката е мръсна, нямаше време кога да я изпера, тя е от последната ми среща", коментира шеговито нападателят.

Едно е сигурно, след като цяло неубедителното представяне на Тотнъм през този сезон, спекулациите с името на Бербатов ще бъдат непрестанни до края на летния трансферен прозорец.