Вършещият отлична работа начело на Виляреал Мануел Пелегрини е фаворит за треньор на Реал Мадрид, твърдят последните слухове в Испания, след като спекулациите за бъдещия наставник на столичани не спират. Според информацийте Хуанде Рамос най-вероятно няма да остане на поста, въпреки добрите резултати под негово ръководство.
Флорентино Перес, който се очаква да оглави отново Кралския клуб, харесва изключително много футболната философия за атакуващ футбол на Пелегрини и затова го е сложил на първо място в списъка си с евентуални кандидати за поста.
Освен това чилийският специалист ще бъде много по-лесно измъкнат от Виляреал, отколкото другите спрягани имена за поста като Арсен Венгер и Карло Анчелоти. Рафа Бенитес пък вече поднови договора си с Ливърпул.
Пелегрини пристигна на “Ел Мадригал” през 2004 година и направи чудеса с отбора, като през 2006 го класира на полуфиналите на Шампионската лига, а миналия сезон спечели историческо 2-о място в Примера. През настоящата кампания Виляреал е 4-и, също в зона Шампионска лига.

Дара става почетен гражданин на София, реши СОС
Храни, горива - всичко поскъпва: "Следим намаленията, няма друго спасение" (ВИДЕО)
Обжалват пускането на студента, задържан за смъртта на момичето в Благоевград
Централна прогноза
Демерджиев: Времето на недосегаемите свърши
Четири вида дрога за 200 000€ са открити в бургаския квартал "Рудник"
Фон дер Лайен: Победата на Радев ще донесе стабилност
Пожар гори в хотел в Слънчев бряг
Mercedes AMG GT-Coupe получи още по агресивна визия
Как военна технология укроти брутално Ferrari с 1000 конски сили
Пикап затъна в пресен бетон
Tesla пусна Volvo на станциите си в Европа, но не и в България
България тръгна с над 120 бойци за Балканското по карате
Атанас Божилов: SENSHI е моят живот, имам още какво да покажа
От лагера на Бивол разкриха условията си за трилогия с Бетербиев
Мовсар Евлоев загатна за битка с Волкановски: Ще бъда шампион
Предстои международен симпозиум, посветен на флеболимфостатичния оток и лимфедема
Психичните разстройства вече са водещата причина за инвалидизация в света
Български лекари приложиха иновативна терапия при изключително рядък тумор в плацентата
И чревните бактерии определят колко калории усвояваме
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар