Баскетболистите на Орландо се подготвят за финала в НБА срещу Ла Лейкърс и настроението на тима се подобри още повече, след като стана ясно, че има вероятност в мачовете да вземе участие гардът Джамиър Нелсън.
Плеймейкърът получи контузия в рамото в началото на февруари и оттогава не е играл. Оказва се обаче, че той се възстановява по-бързо от очакваното и отборът ще проследи внимателно състоянието му, за да види дали ще може да го използва.
Нелсън ще премине нови изследвания и ще направи консултация с лекарите на отбора, които ще преценят, дали ще може да вземе участие. Баскетболистът тренира от известно време и се намира в добро състояние, но засега все още статутът му е несигурен.
Дори и да не играе обаче, Орландо ще може да се справи и без него, тъй като по средата на кампанията в тима бе привлечен Рейфър Алстън от Хюстън, който се включи добре и записа по 12 точки и 5 асистенции средно на двубой. Финалите в Лигата започнат в четвъртък.


Хороскоп за 18 юли: Неочаквани възможности и важни решения за няколко зодии
Отбелязваме 189 г. от рождението на Васил Левски
Тръмп се ядоса на дима от горските пожари в Канада, ще накара Торонто да си плаща
Витанов: България на този етап няма място в "Коалицията на желаещите
Най-честата повреда, дължаща се на нискокачествен бензин
Вижте по какъв мост карат в Гърция
Трябва ли да гасим мотора в жегите, ако вентилаторът все още работи?
Офанзивата на Peugeot започва с тази кола
Инински: Боксьорите ни нямат търпение да защитят честта на България
Върджил Ортис остава в Golden Boy, след като двете страни постигнаха споразумение
Джон Джоунс: Вярвам, че Сирил Ган ще победи Том Аспинал
Конър Макгрегър отрече да е влязъл контузен в битката с Макс Холоуей
Защо феноменът на Рейно може да се обостря и през лятото?
Експериментална ваксина забавя развитието на мозъчни тумори
Какво да сложим в аптечката и багажа, когато пътуваме надалече с бебе или дете?
Мъждрян – противовъзпалително, антиоксидантно и леко слабително растение
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар