Новото попълнение на Манчестър Сити Гарет Бари обясни в отворено писмо до феновете на Астън Вила решението си да напусне отбора и да премине при Гражданите срещу трансфер на стойност 12 милиона паунда.
Халфът бе спряган за трансфер в Ливърпул или Арсенал и затова новината, че е подписал договор с 10-ия тим в класирането за миналия сезон, бе прието като голяма изненада.
“След като веднъж говорих с Марк Хюз разбрах, че това е единственият вариант за мен. Исках да избегна дълга сага, каквато се получи миналата година. Мисля, че отивам в отбор, който ще се бори за отличия. Хората може и да се съмняват в това, но аз съм убеден, че в дългосрочен план Манчестър Сити ще бъде сила” сподели Бари пред “Бирмингам Мейл”.
“Не бях решил какво да правя и съм благодарен на Астън Вила за офертата, която клубът ми отправи. Прецених обаче, че сега е моментът да реализирам промяна и да потърся ново предизвикателство” добави халфът, който прекара 12 години на “Вила Парк”.
“Чувствам, че в Манчестър Сити имам добра възможност да играя редовно на обичайната си позиция и това ще ми помогне да спечеля място за националния отбор. Благодаря на всички за подкрепата и желая всичко най-добро на клуба в бъдеще” се казва още в писмото.

Доц. Милен Иванов: Всеки нов партиен лидер прави свое МВР, проблемът са кадрите
Водоемите след валежите: 32 големи язовира у нас са пълни над 80%
Никола Стоянов: Обществото ще плати цената за безкрайните въртележки в управлението
Движение срещу болката: Как функционалните тренировки спасяват гърба и кръста
Модни трикове за издигане на всяко облекло на следващо ниво
Крум Зарков: В последните десетилетия управлението беше “на парче”
Кола се вряза в магазин във Враца, по чудо няма пострадали
Светът на ръба: Украйна, Близкият изток и кризата на дипломацията
Китайско комби беше продадено за 700 000 евро
Porsche Macan на старо - за какво да внимавате
Lancia Gamma се завърна като компактен луксозен кросоувър
Кои са електромобилите с най-бързо зареждане
Световни бойни легенди пристигат за SENSHI 31 Gladiators в Пловдив
Атанас Божилов: SENSHI е моят живот, имам още какво да покажа
Аарон Слиман преди SENSHI 31: „Идвам, за да покажа на света какво мога на голямата сцена“
Международната федерация по борба обяви квалификациите за Олимпийските игри в Лос Анджелис
Щитовидна жлеза – малкият орган, който управлява ритъма на цялото тяло
Катя Ивкова и Общественият съвет обсъдиха работата по Националната детска болница
Некрозооспермия – кога неподвижните сперматозоиди губят жизнеспособност?
Над 5,5% от българите се лекуват от заболявания на щитовидната жлеза
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар